Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки у Львові

від 10 000 грн від 7 днів

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки у Львові

Згідного чинного законодавства України, роботи підвищеної небезпеки контролюються державними органами. Так 7 лютого 2018 року Кабмін ухвалив прийняті зміни щодо переліку робіт підвищеної небезпеки та перелік машин, обладнання, устаткування підвищеної небезпеки.

Для робіт підвищеної небезпеки та механізмів була встановлена ціла система дозволів, яка складається з 3-х частин, а саме:

  • дозволу нароботи підвищеної небезпеки;
  • допуску на експлуатацію устаткування, маниш, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки;
  • декларації відповідності матеріально-технічної бази всім законодавчим нормам охорони праці.

Саме тому для того щоб законно виконувати роботи та застосовувати устаткування підвищеної небезпеки роботодавці в обов’язковому порядку повинні оформити дозвіл на роботи підвищеної небезпеки.

Даний документ видається суб’єктам господарювання та засвідчує дозвіл на виконання робіт такого характеру. Дозвільний документ дійсний протягом 5 років з моменту оформлення, по завершенню строку його необхідно поновити за процедурою переоформлення. Дозвіл дійсний на всій території України.

Для того щоб отримати дозвіл на роботи підвищеної небезпеки потрібно пройти всі етапи процедури, які складаються з:

  • проведення навчання в спеціалізованих закладах (учбових комбінатах) відповідальних осіб підприємства і робочих спеціальностей в залежності від вибраних видів робіт;
  • підготовки документації з охорони праці;
  • проведення експертизи акредитованими організаціями органами Держпраці на відповідність заявленим видам роботи;
  • отримання висновку експертів;
  • підготовка і подача документів до дозвільного органу;
  • отримання дозволу.

Але для того щоб швидко та ефективно оформити дозвіл нароботи підвищеної небезпеки у Львовінеобхідна компетентна команда спеціалістів. Саме така команда працює в юридичній компанії«ОЛСОН». Наші кваліфіковані фахівці візьмуть на себе всі зообов’язання по отриманню дозволу і зможете зекономити час, кошти та нерви.

 Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» надасть вичерпні консультації, допоможе зібрати і подати необхідний пакет документів, гарантує повний супровід упродовж всього процесу та стане Вашим представником в органах Держпраці.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.