Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Сертифікат ISO 22000 Львів

35000 грн -

Отримати сертифікат ISO 22000 у Львові

Сертифікація ISO 22000

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» допомагає організаціям отримати сертифікат ISO 22000 у Львові, який визначається якміжнародний стандарт безпеки харчової продукції.

Наші кваліфіковані спеціалісти мають достатній практичний досвід для розв’язання питань будь-якої складності подібного характеру. Звертаючись до нас за допомогою кожен клієнт гарантовано отримує високоякісні послуги, а саме консультації, всебічну підтримку та сприяння на кожному етапі сертифікації.

 Тому для того аби в короткий термін отримати сертифікат ISO 22000 у Львові тане гаяти дорогоцінний час треба одразу звертатись до професіоналів.

Серія стандартів ISO 22000 визначає, а також висуває вимоги до системи менеджменту організацій, які беруть участь в процесі виробництва та споживання харчових продуктів. Для того щоб показати їх спроможність слідкувати та контролювати вірогідність безпеки харчової продукції та забезпечити той факт, що кінцеві продукти є безпечними для споживачів.

Даний стандарт застосовується до всіх організацій, в незалежності від їх розміру,типу та характеристики продукції, що поставляється, які беруть участь у всій або лише в певній частині процесу виробництва харчових продуктів. До них відносять наступні:

 • виробники кормів для тварин;
 • фермерства;
 • виробники інгредієнтів для харчової промисловості;
 • підприємства харчової сфери;
 • постачальники обладнання, що має безпосереднє відношення до виготовлення чи перероблювання харчових продуктів;
 • заклади громадського харчування;
 • організації, що надають пакувальні матеріали;
 • компанії, які надають послуги транспортування та багато інших.

Застосування системи менеджменту безпеки продовольчої продукції надає багато переконливих переваг, які не тільки позитивно вплинуть на позитивний імідж компанії, але допоможуть вивести організацію на якісно новий рівень. Компанія, яка отримала сертифікат ISO 22000 у Львові отримує гарантовану можливість виробляти виключно безпечний кінцевий продукт, що приводить до економії, в перспективі перевагу в тендерах над потенційними конкурентами. Також більшу інвестиційну привабливість, розширення ринків збуту, зростання репутації компанії серед споживачів, збільшення рівня їх лояльності та інше.

Як отримати сертифікат iso 22000

Щоб отримати оцінку відповідності стандарту ISO 22000 необхідно чітко та відповідально пройти увесь процес сертифікації. Він складається з:

 • аудит від розробників системи менеджменту якості;
 • аналіз внутрішньої виробничої документації;
 • розробку системи;
 • впровадження її на підприємстві.

! Якщо Вас не влаштовує вищевказана процедура – зателефонуйте Нам і ми Вам допоможемо.

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» гарантує кожному своєму клієнтові конфіденційність, найновішу, перевірену інформацію щодо сертифікації, повне сприяння якнайшвидшому отриманні сертифікату ISO 22000 у Львові та у всьому західному регіоні.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.