Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Імміграція в Україну

дог. грн дог.

Імміграція в Україну у Львові                                                              

Імміграція в Україну представляє собою процес прибуття на Україну або залишення на її території іноземних громадян та осіб без громадянства на постійне проживання. Він включає в себе 3 важливих етапи:

  • оформлення довгострокової візи, необхідно для країн, які мають угоди з Україною про спеціальний безвізовий режим;
  • отримання посвідки на постійне проживання;
  • оформлення дозволу на імміграцію.

Наявність дозволу на імміграцію відкриває можливість отримати постійний вид на проживання, що свідчить про серйозність намірів іноземного громадянина залишитись в Україні.

ППП відкриває перед іноземцем великий спектр можливостей. Це і можливість вільного пересування, вибору місця проживання, легального відкриття бізнесу, отримання освіти і Україні і т.д.

На сьогоднішній день серед найбільш поширеніших підстав для отримання дозволу на імміграцію в Україну виокремлюють наступні:

  • наявність громадянства України у батьків чи дітей іноземного громадянина;
  • можливість підтвердження українського громадянства за територіальним походженням;
  • перебування у шлюбі з громадянином України понад 2 роки.

При наявності підстав описаних вище чи будь-яких інших дозволенних українським законодавством для імміграції в Україну, іноземцю необхідно звернутися c заявою про отримання дозволу на імміграцію в посольство або консульство нашої країни, в випадку, коли особа знаходиться за кордоном або до відповідного відділення ДМС за місцем проживання іноземця в Україні та зібрати необхідний пакет документів. Але враховуючи специфіку даного процесу іноземцю буде не просто розібратися в усіх тонкощах процедури.

Саме тому юридична компанія «ОЛСОН» пропонує високоякісні послуги, які позбавлять Вас клопоту, безкінечних черг, втрати часу і сил. Наша команда компетентних спеціалістів візьме на себе всі формальні питання і допоможемо в найкоротший термін досягти очікуваного результату - отримати дозвіл на імміграцію в Україну у Львові. Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» - це досвід, відповідальність та гарантія успіху.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.