Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація ФОП Львів

1350 грн 1 робочий день

Реєстрація ФОП Львів, Приватного Підприємця по всій Україні з Компанією Олсон!

Якщо ви маєте намір розпочати власну справу або ж втілити у життя бізнес-ідею, то процедури реєстрації вам не уникнути. Сьогодні однією із найпопулярніших і простих форм підприємництва є реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП).

Звичайно можна самостійно пройти процедуру реєстрації, але для цього необхідний час і відповідні знання попри те, що реєстрація може здатися простою на перший погляд. Саме тому, якщо ви маєте сумніви, що зможете власними силами зареєструватися і не знаєте, куди звертатися, які будуть потрібні документи і скільки на це піде часу?

Тоді вам і необхідно звернутися до професійних спеціалістів. Юридична компанія «Олсон» надасть комплексну юридичну допомогу в питанні реєстрація ФОП у Львові. Наші кваліфіковані фахівці детально розкажуть, як здійснити відкриття ФОП у Львівській області, нададуть вичерпні консультації та візьмуть на себе зобов’язання з підготовки необхідних документів, їх подальшої подачі та отримання реєстрації без бюрократичної тяганини та втрати дорогоцінного часу.

Реєстрація фізичної-особи підприємця буде проведена за кілька робочих днів і не зажадає від вас великих витрат. Як і будь-яка бюрократична процедура, реєстрація Приватного Підприємця Львів повинна виконуватися професіоналами, а ви можете зосередитися на бізнесі та не відволікатися на паперову тяганину.

Державна реєстрація ФОП регулюється в Україні такими законодавчими актами як: Цивільний кодекс України, Господарський кодекс України, Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань». А також актами Міністерства юстиції України.

Інформація для тих, хто планує відкривати ФОП:

 • зареєструвати Приватного підприємця може будь-який громадянин України, якому виповнилося 16 років.
 • не потрібно наявності статуту та статутного капіталу;
 • можливість обрати спрощену форму оподаткування.

Розпочати підприємницьку діяльність можна одразу з моменту внесення відомостей до державного реєстру. А податкові зобов'язання розпочнуть діяти з дня внесення відомостей до реєстру про те, що ви здійснюєте підприємницьку діяльність.

Для реєстрації ФОП (Львів) і Приватного Підприємця по всій Україні від вас необхідні наступні документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код платника податків.
 • звертаючись до нас, вам не потрібно витрачати зайві кошти на нотаріальне доручення.

Для реєстрації ФОП іноземцеві (нерезиденту) у Львові необхідно:

 • мати підставу для перебування на території України та постійне місце проживання (вид на постійне або тимчасове місце проживання);
 • отримати у Державній фіскальної службі ідентифікаційний код платника податків.

Особливості реєстрації ФОП, Приватного Підприємця:

 • Для того, щоб в Україні зареєструвати фізичну особу-підприємця першим кроком необхідно визначити види діяльності, тобто КВЕД. Перелік КВЕД затверджений Державної фіскальною службою України.
 • Наступним кроком потрібно визначитися з системою оподаткування, на якій буде перебувати підприємець. Варто відзначити, що ФОП може перебувати на двох системах оподаткування, а саме на спрощеній чи загальній.
 • У випадку коли підприємець перебуває на загальній системі КВЕДи для нього не відіграють значної ролі. Одначе, якщо підприємець має намір перебувати на спрощеній системі оподаткування необхідно конкретно визначити КВЕДи відповідно до яких ви будете здійснювати свою підприємницьку діяльність.
 • Спрощена система оподаткування діє тільки у межах КВЕД обраних при реєстрації (у майбутньому можна внести зміни і додати нові КВЕДи).

Юридична компанія «Олсон» допоможе вам розібратися у питанні повністю, вибрати оптимальну форму оподаткування, пройти процедуру реєстрації від початку до кінця, а саме ми надамо допомогу у заповненні всіх необхідних документів, подальшій їх подачі до державного реєстратора, отриманні підтвердження про успішну реєстрацію ФОП (Львів).

Також наші досвідчені фахівці завдяки чималому досвіду роботи, співпраці з державними структурами, уважності до запитів кожного роблять свою роботу бездоганно та гарантовано можуть розв’язати будь-яку ситуацію на вашу користь у максимально короткі терміни.

 

Питання, які Часто Задають

• Як замовити послугу?

Замовити реєстрацію ФОП ви можете наступними способами:

1 Замовити послугу реєстрації ФОП на сайті;

2 Зателефонувавши за телефоном 0677552556;

3 Написавши нам на Viber, WhatsApp, Telegram;

4 В нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Тершаківців 2а, оф. 110;

5 Написати нам на пошту olsonlviv@gmail.com

• В яких містах ми надаємо послугу?

Реєструємо Приватним підприємцем у Львові, Києві, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську та Всій території України.

• Яку Систему оподаткування може обрати ФОП?

ФОП у Своїй діяльності може обрати, як загальну так і спрощену (Єдиний податок) оподаткування. -Загальна система – 20% від прибутку; -Спрощена: -Перша Група - не більше 10% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб; -Друга Група - не більше 20% від Мінімальної Заробітної Плати; -Третя Група - Встановлюється у відсотках до доходу: — 3% доходу (для платників ПДВ); — 5% доходу (без статусу платника ПДВ)

• Які альтернативи реєстрації ФОП?

Як альтернативу, ви можете обрати реєстрацію ТОВ у Львові.