Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліквідація Громадської організації

8000 грн від 3 міс

Ліквідація Громадської організації у Львові

Громадська організація являє собою добровільне об’єднання людей в групи з спільними інтересами для вирішення певних некомерційних цілей. Ці цілі визначаються самою організацією і можуть стосуватись різноманітних сфер життя таких як спорт, культура, екологія, освіта, соціальна сфера і т.д.

Важливо розуміти, що некомерційні громадські організації можуть створюватися тільки фізичними особами, а юридичні особи мають право створювати лише громадські спілки!

Ліквідація громадської організації– це громіздкий та відповідальний процес, який повинен регулюватися законами України про державну реєстрації юросіб, про громадські об’єднання, і звичайно Порядком ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій 2016 р.

Виходячи з цього людині яка не має юридичної освіти та відповідних знань дуже непросто вирішити питання закриття громадської організації Львів самостійно. Тому краще буде звернутися за допомогою до професіоналів.

 Юридична компанія «ОЛСОН» допоможе вирішити проблему ліквідації громадської організації у Львові. Ми гарантуємо ефективність, повну підтримку та індивідуальній підхід до кожного клієнта.

Припинити діяльність громадського обєднанняв законній площині можна трьома шляхами:

  • за рішенням суду;
  • через саморозпуск
  • реорганізації.

Найбільш поширеним способом закриття ГО є саморозпуск. Але така процедура містить низку нюансів, особливостей та обов’язкове виконання всіх етапів.

 Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» відповідально візьме на себе всі зобов’язання, в які входить збір і підготовка необхідного пакету документів, багаторазове відвідування держустанов, постійний контроль та нагляд за виконанням. Заручившись допомогою наших фахівців Ви зможете видихнути з полегшенням і отримаєте бажаний результат – через 90 днів Ви матимете рішення про те, що ліквідація ГО Львів була успішною.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.