Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Скасування нотаріального напису

дог. грн дог.

Скасування нотаріального (виконавчого) напису

Нерідко виникають ситуації, коли людина стає стороною виконавчого проводження, при цьому жодних судів щодо цього рішення не проводилось або людина не була по них сповіщена. У такому разі для того, щоб захисти свої інтереси важливо якнайшвидше звернутися за кваліфікованою допомогою.

Головною умовою вчинення виконавчого напису є безспірність суми заборгованості боржника перед кредитором. Часто виникають ситуації, коли кредитор і нотаріус не приділяють належної уваги визначенню безспірності. Саме цей момент може стати підставою для скасування виконавчого напису нотаріуса у суді.

Наша компанія надає великий спектр юридичних послуг. У нашому штаті працюють досвідчені, кваліфіковані фахівці, які без зволікань проаналізують вашу ситуацію, сповістять про перспективи та з задоволенням візьмуться за справу й неодмінно доведуть її до кінця, який задовольнить вас.

Якщо ви, на вашу думку, без вагомих на то причин, стали стороною виконавчого проводження, то ймовірніше всього проводження було відкрито на підставі виконавчого напису. Відповідно до законодавства України передбачається можливість видання нотаріусом напису для виконання документів, які визначають заборгованість особи у примусовому порядку. Але варто відзначити, що сьогодні існує практика складання нотаріальних написів, там, де це не передбачається законом. Саме тому необхідно чітко розбиратися, де саме напис має під собою юридичну силу, а де його можна скасувати через судочинство. 

Виконавчий напис нотаріуса являє собою документ, який засвідчує стягнення грошових коштів або майна на користь позикодавця у примусовому порядку. Виконавчий напис здійснюється на оригіналі документа, який підтверджує зобов'язання (іпотека, повернення об'єкта лізингу, орендної плати за комунальні об'єкти, кредитний договір (незаконно) тощо). А у випадках, коли не має можливості його зробити на оригіналі, він робиться на нотаріальному бланку, нерозривно пов'язаному з договором, який передбачає зобов'язання.

Наші фахівці мають достатньо практичного досвіду роботи, компетентності для надання якісних послуг з анулювання виконавчого напису нотаріуса у суді. 

Виконавчий напис нотаріуса в обов’язковому порядку повинен вчинятися згідно з чинним законодавством України. Саме тому нотаріус має право вчиняти виконавчі написи тільки на підставі документів, які підтверджують безспірність заборгованості чи іншої відповідальності боржника перед кредитором.

Варто зазначити, що виконавчий напис не можливо здійснити у разі коли кредитор звертається до нотаріуса з простроченими борговими вимогами – пройшло три роки з моменту, коли необхідно було повернути заборговані кошти.

Існують ще й інші підстави, які засвідчують те, що нотаріальний напис виконано з порушеннями, а саме безпідставне нарахування відсотків по кредиту та відсутність необхідної документації для складання виконавчого напису нотаріусом.

Наш фахівець ознайомившись і проаналізувавши справу та знайшовши нюанси, які є незаконними. Допоможе скасувати виконавчий напис нотаріуса та звільнити від позасудового стягнення кредитного боргу.

Оскарження напису нотаріуса відбувається у суді. Судова процедура повинна відбуватися у позовному провадженні. Для цього необхідно підготувати позов про визнання напису нотаріуса таким, який не підлягає виконанню.

Як правило, справа підсудна за місцем проживання позивача (боржника), знаходження кредитора, майна боржника. Кредитора необхідно залучати до справи як відповідача, а нотаріуса залучати як третю особу на стороні відповідача.

На ряду з позовом не зайвим буде подання клопотання про вимогу надання доказів, тобто документів на підставі яких було складено виконавчий напис. Також можна підготувати заяву, в якій попрохати суд призупинити стягнення на підставі напису нотаріуса. Оскільки за час є ризик що за час судового розгляду напис підлягає виконанню у примусовому порядку.

Крім цього необхідно підготувати власні вагомі підстави для оскарження нотаріального напису. Досвідчений фахівець зможе швидко визначити прогалини у виконавчому написі, якщо вони маються та додати їх до позову.

Скасувати виконавчий напис можна згідно з чинним законодавством упродовж трьох років з часу, коли боржник дізнався про те, що став стороною виконавчого проводження чи мав дізнатись.

Наші кваліфіковані юристи та адвокати нададуть вичерпні консультації, швидко вивчать матеріали справи, виділять перспективи. Після чого зможуть представляти ваші інтереси у суді та доб'ються справедливості. Саме тому якщо ви потрапили у неприємну ситуацію з виконавчим написом нотаріуса, не зволікайте, не витрачайте сили та нерви, краще довіртесь професіоналам. Ми гарантуємо швидкий та ефективний результат.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.