Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліквідація акціонерного товариства (ПАТ/ПРАТ) Львів

від 20000 грн від 6 міс.

Ліквідація акціонерного товариства (ПАТ/ПРАТ) у Львові

В сучасній Україні акціонерне товариство (АТ) вважається однією з самих найпоширеніших форм введення великого бізнесу. Засновниками товариства може виступати держава, юридичні або фізичні особи. Засновником може бути як одна особа, так і більше. 

За типом АТ буває:

  • публічне акціонерне товариство (ПАТ);
  • приватне акціонерне товариство (ПрАТ).

Приватне акціонерне товариство (ПрАТ)  представляє собою товариство, де кількість акціонерів не може бути більшою ніж сто осіб. А в ПАТ відповідно склад акціонерів може переходити межу в сто чоловік.

Хоча введення бізнесу шляхом створення АТ має низку переваг часом відбувається так, що недоліки і життєві ситуації повертають русло геть в інший бік і виникає питання як припинити діяльність товариства. Самостійно розібратися в такому громіздкому процесі майже нереально, адже даний процес має велику кількість етапів та цілий ряд нюансів. Тому краще всього звернутись за професійною юридичною допомогою.

Юридична компанія «ОЛСОН» готова надати повний спектр послуг щодо ліквідації акціонерного товариства (ПАТ/ПРАТ) у Львові. Наша команда кваліфікованих спеціалістів має величезний досвід у вирішенні питань припинення діяльності АТ, має необхідний інструментарій та чіткий план дій, який дозволяє досягти бажаного результату в максимально короткий термін.

Тому якщо Ви зіткнулись з проблемами закриття ПАТ/ПРАТ у Львові, юридична компанія «OLSON» гарантує компетентну допомогу, в ході якої Вам не потрібно буде витрачати свій дорогоцінний час на збір необхідного пакету документів, нескінчене оббивання державних установ та структур і т.п.

Маєте питання щодо припинення діяльності ПАТ/ПРАТ Львів, бажаєте записатись на консультацію, щоб вирішити проблему ліквідації акціонерного товариства у Львові, тоді звертайтесь за номером вказаним на сайті.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.