Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Колективні трудові спори

від 500 грн дог.

Колективні трудові спори Львів

Нерідко відносини між працівниками та роботодавцем можуть зайти у глухий кут і, як результат, можуть виникнути різні негативні наслідки, такі, наприклад, як звільнення, невиплата чи затримка виплати заробітної плати, застосування дисциплінарних стягнень та інше. У таких випадках учасники трудових відносин входять у стан трудового спору (неврегульовані розбіжності між працівниками та роботодавцем).

Після того, як не вдається розв’язати питання у ході переговорів, вирішення трудових спорів здійснюється у рамках справ, розглянутих у судах загальної юрисдикції. Юридична компанія «Олсон» надає професійні послуги щодо розв’язання колективних трудових спорів у Львові і всьому Західному регіоні. Наші кваліфіковані фахівці не тільки знають трудове законодавство, але і вміють ефективного з ним працювати та готові надати допомогу кожному, хто потребує захисту своїх прав й інтересів у трудових спорах.

Звертаючись до нас, кожен клієнт може гарантовано розраховувати на комплексні консультації, конфіденційність, а також на повний спектр послуг. А саме:

  • спочатку наші спеціалісти запропонують досудове врегулювання спору;
  • допоможуть підготувати звернення до державної служби України з питань праці та інші організації;
  • розроблять ефективну тактику для найкращого розв’язання колективного трудового спору;
  • візьмуть на себе переговори, наприклад з профспілкою;
  • якщо не вдасться розв’язати питання у досудовому порядку, тоді фахівці підготують позовну заяву, заперечення, скарги, клопотання, вимоги та інші необхідні процесуальні документи;
  • будуть представляти інтереси безпосередньо у суді;
  • допомогу у виконавчому провадженні;
  • готові надати інші послуги, їх зміст й обсяг визначається індивідуально.

Окрім цього колективні трудові спори мають ще масу нюансів і окрім вищеперерахованих послуг, наші юристи нададуть правову підтримку у примирних процедурах, висуненнях вимог працівників, їх представників, розгляді вимог, підготовці проекту угоди щодо тих домовленостей, які виникли у ході розв’язання колективного трудового спору, оголошенні та припинення страйку та інших, не передбачених законодавством ситуаціях.

Звертаючись до юридичної компанії «Олсон», Ви заручитесь надійним партнером, зекономите час, сили та гарантовано отримаєте кращих з можливих результатів розв’язання трудового спору.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.