Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Експрес Ліквідація Львів

від 8000 грн 3 дні

Експрес Ліквідація у Львові

Більше не хочете займатися підприємницькою діяльністю? Бізнес перестав приносити прибуток? Потрібно припинити діяльність Вашої фірми? Проблеми з податковою службою та контрагентами? Експрес ліквідація компанії у Львові, це ваш варіант.

Якщо Ви хочете позбутися від фірми і всіх проблем, пов'язаних з її діяльністю - Ви зробили правильний вибір. Ми допоможемо Вам швидко і просто закрити непотрібну фірму через продаж, причому, за вигідну ціну і в найкоротші терміни!

 Юридична компанія Олсон  гарантує професійний підхід і відсутність проблем в майбутньому!

ЧОМУ МИ?

  • Великий досвід роботи в даній сфері дозволить підібрати індивідуальне рішення Вашої проблеми.
  • Дана послуга пов'язана з деякими ризиками - ми гарантуємо конфіденційність в проведенні Ліквідації.
  • Ми грамотно проведемо процедуру передачі документів, Ви будете впевнені, що все пройде законно.

 ЕКСПРЕС ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ - ОПИС ПОСЛУГИ:

Експрес ліквідація Львів - процедура, під час якої здійснюється продаж корпоративних прав новому засновнику на підставі договору купівлі - продажу частки в статутному капіталі Товариства або передача корпоративних прав відповідно до Заяві про вихід і передачі частини статутного капіталу. В результаті чого, засновник виводиться зі складу учасників, а новий входить до складу з часткою придбаної на підставі договору або заяви.

Разом з засновниками змінюється, також директор, назва, місцезнаходження та контактна інформація. Дана послуга здійснюється протягом 2-х днів з дня отримання документів від клієнта, після чого ви рятуєтеся від проблем пов'язаних з діяльністю вашої компанії. Права і зобов'язання переходять новому складу засновників і директору.

За детальною інформацією з питань Експрес ліквідації у Львові, звертайтесь за телефонами вказаними на сайті!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.