Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна засновників (учасників)

2500 грн 3 дні

Зміна складу засновників (учасників) ТОВ (ТзОВ) у Львові

В ході розвитку бізнесу можливі найрізноманітніші повороти. Створена вами компанія живе за своїми внутрішніми законами, бізнес динамічно реагує на зміни зовнішнього середовища, і ваше завдання - правильно і своєчасно відгукуватися на ці зміни.

Ви приймаєте важливі бізнес-рішення, працюєте з фінансовими питаннями, вивчаєте і освоюєте нові ринки. Кожен ваш новий крок може зажадати зміни структури вашого підприємства. Зміни можуть бути не тільки формальними, як наприклад місцезнаходження підприємства, а й основними - наприклад, зміна засновників. Це дуже важливий крок, і він повинен знайти своє відображення в реєстраційних документах. При проведенні зміни засновників важливо не допустити будь-яких помилок, тому краще не займатися цим самому, а звернутися до професіоналів, які проведуть реєстрацію зміни засновників швидко і недорого.

Зміна учасників компанії у Львові

Зміна засновників ТОВ реєструється в трьох випадках: введення нової людини до складу засновників, передача (відчуження) частки статутного капіталу (продаж, дарування та ін.) І вихід засновника з ТОВ, ПП та ін. Зміна складу засновників ТОВ, ПП та ін. Обов'язково повинно бути відображено в реєстраційній документації. Щоб це зробити, потрібно підготувати пакет документів для передачі до органів державної реєстрації, заплатити державне мито та збори.

Це загальна схема реєстрації зміни засновників, а в деталях це виглядає так:

  • ви повинні скласти документ про зміну складу засновників і перехід частки в інші руки (нотаріально завірена заява засновника про вихід, договір купівлі-продажу частки у статутному фонді і т.д.);
  • зібрати документи, на підставі яких зміни будуть зареєстровані (протокол зборів, довіреності, нова редакція статуту та ін.), і подати їх в районну адміністрацію;
  • заплатити державне мито;
  • зареєструвати зміни в ЦНАП.
  • передати інформацію про зміну складу засновників до податкової інспекції і банк.

Як ви самі можете переконатися, зміна засновників в Києві вимагає великої кількості документів і звернення в численні установи. Час, який ви витратите на перереєстрацію, краще використовувати на користь справі. Не дарма ж ви міняєте складу засновників - мабуть, це обіцяє вашому бізнесу нові досягнення! Зміна складу засновників ТОВ, ПП у Львові. Не повинно відволікати вас від роботи. Для вас як для керівника важливо прийняти рішення, а його юридичне оформлення ви завжди можете доручити професіоналам з нашої фірми.

Зміна складу засновників - будь то вихід засновника з ТОВ або введення нового засновника, - не привід зупиняти роботу.

Зміна складу учасників у Львові виконується нашими фахівцями швидко, професійно і ефективно.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чи може іноземець стати засновником Компанії в Україні?

Засновники нерезиденти, мають мати ІПН України, після чого можуть заснувати компанію.

• З Якого віку особа може бути засновником ТОВ?

Цивільним кодексом передбачено, що фізична особа у віці від 14 до 18 років має право, бути учасником (засновником) юридичних осіб, якщо це не заборонено законом або Статутом юридичної особи.