Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Профспілки у Львові

дог. грн дог.

Реєстрація профспілки у Львові

Однією з умов ефективної роботи будь-якого підприємства і організації є нормалізація взаємин в колективі з урахуванням повноважень працівників і сфери інтересів власника. Взаємини між керівництвом компанії, організації та засновниками компанії з робочим колективом регулюються внутрішніми нормативними документами.

Функціонально права і обов'язки всіх сторін закріплені в колективному договорі, однак важливе місце в роботі кожного підприємства відіграє професійне об'єднання робітників і службовців. Реєстрація профспілки є чи не єдиним законним способом робочому колективу впливати на політику керівництва підприємств, виступати в якості захисту при виниклих трудових суперечках і конфліктах.

Профспілка представляє собою непросте громадське об'єднання людей за виробничою ознакою.Виступаючи в якості юридичної особи, профспілка є представницьким органів трудовим колективом і структурних підрозділів в суперечках з власниками та власниками підприємств. Послуги юриста у Львові з метою організації та легалізації громадської організації, що представляє інтереси працівників, в даний час досить затребувані.

Сьогодні у Львові є досить багато юридичних консультацій і приватних юридичних компаній, які готові надати допомогу в організації на підприємстві або в організації профспілки. Юридична консультація, яку пропонуємо ми, дозволить вам в найкоротші терміни підготувати необхідні документи для створення громадської організації на основі професійної приналежності. Ми готові надати вам сприяння в складанні Статуту профспілки, організувати з'їзд, збори засновників або конференцію трудового колективу для затвердження статуту громадської організації.

Зареєструвати профспілку - перший етап. Особливості легалізації громадської організації

Офіційно профспілка вважається сформованою організаційною структурою з моменту державної реєстрації, яка здійснюється в установленому порядку на підставі Закону України «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». Отримати для новоствореного об'єднання юридичний статус, означає пройти процедуру реєстрації, яка здійснюється державним реєстратором на підставі поданих документів. Свідоцтво про реєстрацію - це тільки перший етап, за яким слід обов'язкова процедура легалізації громадської організації.

Реєстрація статуту профспілки означає легалізацію новоствореної громадської організації Всі подальші дії і порядок регламентуються Законом України «Про громадські організації», і ст. 16 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». Легалізація статуту здійснюється органами юстиції з моменту якої профспілка законно вважається не тільки юридичною особою, самостійним суб'єктом суспільно-господарських відносин, а й представницьким органів, з усіма відповідними повноваженнями. Використовуючи практичний досвід і необхідні знання, наші юристи підкажуть як сформувати благодійний фонд профспілки. В установчих документах головне вказати розміри фонду, цілі, які переслідує створення фонду, описати механізм формування фонду.

 У процесі довгого і тривалого процесу реєстрації та легалізації профспілки, консультація юриста буде вам вкрай необхідна. Грамотний і кваліфікований підхід дозволить вам уникнути підводних каменів на шляху легалізації Статуту професійної спілки, зробити реєстрацію в найкоротші терміни за допомогою ЮК Олсон!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Коли профспілка вважається створеною?

Офіційно профспілка вважається сформованою організаційною структурою з моменту державної реєстрації, яка здійснюється в установленому порядку на підставі Закону України «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». Отримати для новоствореного об'єднання юридичний статус, означає пройти процедуру реєстрації, яка здійснюється державним реєстратором на підставі поданих документів.

• Який строк легалізації?

На підставі поданих профспілкою, об’єднанням профспілок документів легалізуючий орган у місячний термін підтверджує заявлений статус за ознаками, визначеними статтею 11 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», включає профспілку, об’єднання профспілок до реєстру об’єднань громадян і видає профспілці, об’єднанню профспілок свідоцтво про легалізацію із зазначенням відповідного статусу.