Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Представлення інтересів у суді у Львові

дог. грн дог.

Представлення інтересів у суді у Львові

Представництво інтересів фізичної або юридичної особи у суді адвокатом - надійний спосіб повернути справу на Вашу користь. Рівня підготовки пересічного українця в правовій галузі зачасту недостатньо для того, щоб вирішити складні юридичні питання. Навіть адвокати мають вузьку спеціалізацію, для того, щоб мати можливість побудувати ефективну дієву стратегію, яка допоможе  виграти конкретну справу.

Адвокати Юридична компанія "ОЛСОН ЛЬВІВ" представляють Ваші інтереси в суді на будь-якому етапі:

Найбільші шанси на виграш справи у Вас тоді, коли судові слухання ще не розпочалися. В такому разі у адвоката є можливість проаналізувати деталі справи, зібрати чи підготовувати необхідні документи (заява, позов, скарга, заперечення, клопотання та ін.), побудувати лінію захисту.

Фахівці Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН" перша за все нададуть Вам правову консультацію та допоможуть сформувати чіткий алгоритм подальших дій. В цивільних справах цього буває достатньо, щоб вирішити проблему ще на етапі досудового врегулювання.

У яких випадках юридична компанія "OLSON" допомагає врегулювати судові суперечки?

Адвокат може діяти від імені будь-кого з учасників судового процесу: позивача, відповідача, третіх осіб, юридичних осіб та навіть державних органів. Представництво клієнта в суді необхідне не лише тоді, коли він не має фізичної можливості перебувати на слуханні чи не бажає приймати участь у судовому процесі. Звернення до адвоката - це такий же відповідальний підхід до справи, як і лікування важких хвороб у кваліфікованого медика замість самолікування.

У такого рішення є ще декілька переваг:

  1.  Юрист знає всі тонкощі процедури і може швидко зорієнтуватися в деталях справи.
  2. Адвокат у Львові представляє та захищає ваші інтереси, як свої власні, однак робить це строго, правильно, і без зайвих емоцій.
  3. Тільки спеціаліст може безпомилково підготувати необхідні аргументи, донести до відома суду доказову базу, та правильно скласти документи, що значно прискорює розгляд справи та підвищує Ваші шанси отримати бажаний результат.

Юрист у Львові представляє Ваші інтереси в судіпри вирішенні спорів, пов'язаних із трудовим, сімейним, господарським правом. Спеціаліст допомагає вирішити проблеми із земельними правовідносинами, вступом у спадщину та іншими майновими питаннями. Обов'язково ми радимо мати адвоката при розгляді судом кримінальних справ - від результатів таких справ часто залежить доля багатьох людей.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.