Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Інституту спільного інвестування (КІФ/ПІФ)

дог. грн дог.

Реєстрація інституту спільного інвестування (КІФ/ ПІФ)

Інститути спільного фінансування (скорочено - ІСІ) допомагають залучати кошти інвесторів та вкладати їх в нерухомість, цінні папери та інші активи з метою отримання прибутку.

Особливості різновидів ІСІ

Перші такі фонди з'явилися 1822 р. у Бельгії, а зараз вони стали найпопулярнішим способом примножувати доходи в США і Великобританії. Для України це відносно нове поняття, однак подібні інститути уже чудово показують себе на фінансовому ринку, наразі їх діяльність координується законом “Про інститути спільного фінансування” від 2012 року. В системі корпоративного права вони поділяються на дві категорії: пайовий (ПІФ) та корпоративний фонд (КІФ).

Є певні відмінності в їх діяльності та особливостях реєстрації інституту спільного фінансування у Львові. Так, КІФ створюється на базі компанії по управлінню активами, є юридичною особою, а всі інвестори стають співзасновниками шляхом купівлі акцій. ПІФ теж належить учасникам на основі часткової власності, однак це не юрособа, вона лише підпорядковується КУА.

Самостійно проаналізувати та визначити, який із різновидів ІСІ краще - важко. Як і розібратися в тонкощах заснування інституту спільного інвестування в Україні. Тож коли потрібно зареєструвати ІСІ ум. Львів, одразу звертайтеся до юридичної компанії "OLSON" - наші і фахівці з корпоративного права мають серйозний досвід та розуміння таких тонких деталей, які одразу не спадають на думку, однак рано чи пізно випливають на поверхню, перетворюючись на питання, що потребують нагальної уваги. Тож чи не краще бути до них завчасно готовими та завжди знати, чого очікувати?

Навіщо реєструвати КІФ/ПІФ?

Інститути спільного інвестування, зокрема КІФ та ПІФ, найчастіше виступають посередниками між інвесторами та підприємствами, які залучають кошти для розвитку своїх галузей. Виконуючи роль посередника, такі інститути зарекомендували себе як надійна ланка, яка допомагає всім сторонам задовольнити свої інтереси повністю.

Окрім того, ІСІ направляють ресурси у найбільш перспективні області економіки та позитивно впливають на її динаміку.

В той же час, самі інвестори отримують інструмент для додаткового прибутку та примноження заощаджень з меншими ризиками, яких не вдається уникнути при самостійній діяльності.

Реєстрація КІФ у Львові

До складу і структури організації законом встановлено багато обмежень. Вони унеможливлюють різноманітні зловживання, направлені на те, щоб ІСІ були надійними та ліквідними. Однак саме ці обмеження - головна причина, чому слід звернутися за якісною професійною допомогою до Юридичної компанії "ОЛСОН ЛЬВІВ" при створенні КІФ чи ПІФ.

На реєстрацію знадобиться час для аналізу та підготовки документів, а також ще 30 днів з моменту надходження документів до Комісії. При цьому важливо чітко дотримуватися порядку створення ПІФ, всі документи мають відповідати встановленим вимогам та не містити взаємовиключну інформацію чи недостовірні дані.

ЮК “Олсон” проведе процедуру реєстрації швидко і недорого. Телефонуйте нам!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що таке корпоративний фонд?

Корпоративний фонд - юридична особа, яка утворюється у формі акціонерного товариства і провадить виключно діяльність із спільного інвестування.

• Що таке пайовий фонд?

Пайовий фонд - сукупність активів, що належать учасникам такого фонду на праві спільної часткової власності, перебувають в управлінні компанії з управління активами та обліковуються нею окремо від результатів її господарської діяльності.