Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання всеукраїнського статусу у Львові

3500 грн до 1 міс.

Отримання всеукраїнського статусу у Львові

Всеукраїнські громадські об’єднання являють собою такі об’єднання, діяльність яких поширюється на всю територію країни та вони мають місцеві представництва практично у всіх областях України. І звичайно, якщо такі об’єднання отримали всеукраїнський статус у встановленому законом порядку.

Для того, щоб отримати всеукраїнський статус громадського об’єднання у Львові краще за все звернутися за професійною допомогою. Таким чином ви зможете зекономити час, сили, а також мінімізуєте можливість відмови в отриманні статусу.

Наша юридична компанія зможе якісно та швидко розв’язати питання отримання всеукраїнського статусу Львів. Кваліфіковані та досвідчені фахівці нададуть вичерпні консультації, допомогу в підготовці та подачі необхідного пакета документів, а також інші супутні послуги.

Варто відзначити, що підтвердження всеукраїнського статусу, а також відмова від такого є добровільними.

Першочергово для того, щоб претендувати на всеукраїнський статус необхідно, щоб вже створене об’єднання мало власні осередки чи представництва у більшості з областей України.Реєстрація представництв громадської організації відбувається у порядку встановленому чинним законодавством.

Якщо ця умова виконана, тоді необхідно підготувати та подати реєстратору необхідний пакет документів, вже на підставі якого відбувається перевірка наявності необхідної кількості осередків організації.

До обов’язкових документів, які подаються реєстратору відносяться:

  • заява;
  • копія виписки про державну реєстрацію об'єднання;
  • копія Свідоцтва органу юстиції про реєстрацію об'єднання.

У разі позитивного рішення об’єднання отримує всеукраїнський статус.

Всеукраїнський статус необхідно підтверджувати щорічно. Реєстратор самостійно звіряє дані з Єдиного державного реєстру про наявність необхідної кількості представництв організації. Якщо необхідного числа осередків не має (приблизно 14 філій), то реєстратор надсилає громадській організації повідомлення. Якщо упродовж 60 днів об’єднання не усуне невідповідність, тоді всеукраїнський статус буде припинений.

Довіривши отримання всеукраїнського статусу у Львові нашим фахівцям, ви позбавите себе зайвих клопотів, а також зведете можливість відмови у реєстратора до мінімуму. Наші фахівці досконало розбираються у тонкощах законодавства, нюансах процесу отримання статусу, тому зможуть виконати свої зобов’язання якісно та швидко.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які вимоги до громадського об'єднання для отримання Всеукраїнського статусу?

Статтею 19 Закону України "Про громадські об'єднання"визначено, що громадське об'єднання, зареєстроване в установленому законом порядку, може мати всеукраїнський статус за наявності у нього відокремлених підрозділів у більшості адміністративно-територіальних одиниць, зазначених у частині другій статті 133 Конституції України, і якщо таке громадське об'єднання підтвердило такий статус у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань"

• Для чого підтверджувати Всеукраїнський статус щорічно?

Відомості про всеукраїнський статус громадського об’єднання перевіряються щороку уповноваженим органом з питань реєстрації відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.