Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Апеляційна скарга у Львові

дог. грн дог.

Написання апеляційної скарги у Львові

Подача апеляційної скарги- процедура оскарження рішення суду першої інстанції. Акти, які ще не вступили в силу перевіряє вищий суд, розглядаючи справу повністю від самого початку.

Після рішення суду першої інстанції будь-яка сторона, яка бере участь у справі, або особа, питання про права, свободи чи обов'язки якої вирішувались в судовому порядку, має 10 днів на подачу апеляційної скарги. Можна зробити це самостійно, або ж скористатись допомогою Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН", і значно пришвидшити цей процес та зробити кожен свій крок максимально ефективним. Адвокати компанії OLSON у Львові підготують та вчасно подадуть до суду апеляційну скаргу у будь-якій справі та допоможуть вирішити всі супутні юридичні питання.

Порядок подачі апеляції

В зазначений термін апеляційна скарга подається в письмовій формі, і мусить обов”язково мати такі дані, як найменування суду, куди подається апеляція, а також дані (ПІБ та місце проживання) про того, хто подає скаргу та дані всіх осіб, причетних до справи. Далі обов'язково вказується саме рішення, яке оскаржується та обґрунтування скарги, нові обставини, докази, заперечення проти тих доказів, що використовувались в суді першої інстанції.

Останнє - найважчий пункт для самостійного опрацювання. Спеціалісти Всеукраїнської юридичної компанії "ОЛСОН" допоможуть вам повністю виконати вимоги до апеляційної скарги та знайдуть саме ті аргументи та докази, які зможуть значно підвищити ваші шанси на виграш справи.

Окрім того, адвокат у Львові складе клопотання для подачі апеляції та добере повний пакет необхідних документів, які повинні супроводжувати скаргу.

Отож, якщо ви чи ваші близькі потрапили до такої ситуації, коли суд виніс своє рішення не на вашу користь, не гайте часу, якого за таких умов і так мало, - одразу звертайтесь до Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН". Ми оперативно та ґрунтовно вивчимо всі нюанси вашої справи, надамо детальну консультацію складемо та подамо скаргу і за необхідності захистимо ваші інтереси в суді.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.