Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на протипожежну діяльність у Львові

від 50 000 грн 1 міс.

Ліцензія на протипожежну діяльність у Львові

ЗУ «Про пожежну безпеку» свідчить проте, що підприємницька діяльність з надання послуг або проведення робіт протипожежного призначення повинна здійснюватися на підставі пожежної ліцензії.

Ліцензія на протипожежну діяльність являє собою офіційно затверджений документ, який можна оформити в Міністерстві надзвичайних ситуацій для індивідуальних осіб-підприємців та юросіб.  Діяльність яких пов’язана з обов’язковим виконанням правил пожежної безпеки. Дана сфера має величезне соціальне значення, високий рівень відповідальності перед суспільством і саме тому, такі роботи в обов'язковому порядку повинні підлягати спеціальному ліцензуванню без будь-яких виключень.

Також можна знайти іншу назву, отримати Ліцензія ДСНС (Державна служба України з надзвичайних ситуацій) Львів. 

Тим підприємствам, які не мають спеціальної ліцензії, її необхідно отримати, адже в противному випадку діяльність буде визнана нелегальною. Власникам будуть загрожувати величезні штрафи і також можлива адміністративна чи кримінальна відповідальність.

 Для того щоб отримати ліцензію на протипожежну діяльність необхідно виконати цілий ряд ліцензійних умов, підготувати відповідний пакет документів, отримати відповідні довідки і т.п. Тому для тих, хто не володіє відповідними знаннями, не має досвіду досить важко розібратись в усіх тонкощах, нюансах та формальностях.

І зваживши всі за і проти найбільш правильним варіантом буде звернення за допомогою до компетентних фахівців, які зможуть надати ефективні послуги.

Саме тому Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» відкриває свої двері всім, хто потребує професіональної допомоги. Наші спеціалісти візьмуть на себе всі зобов’язання в числі яких збір необхідних документів, оформлення заяви, супроводження та представництво в державних установах та максимальне сприяння в якнайшвидшому оформленні ліцензії на протипожежну діяльність у Львові.

Співпрацюючи з юридичною компанією «ОЛСОН», Ви швидко та без проблем зможете отримати пожежну ліцензію Львів, яка відкриє для Вас безліч можливостей, серед яких:

  • покриття по всій країні;
  • Вам не потрібно турбуватися про продовження ліцензії, адже вона має безстроковий термін;
  • ведення діяльності на легальних і законних підставах, уникнення матеріальної та кримінальної відповідальностей;
  • станете конкурентоспроможними в сфері надання подібних послуг.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.