Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація сільськогосподарського кооперативу Львів

грн

Сільськогосподарський кооперативявляє собою об’єднання фізичних осіб або юридичних на добровільних засадах в іншу юридичну особу на засадах членства, об’єднання пайових внесків, участі у спільній сільськогосподарській діяльності та обслуговуванні в переважній більшості членів сільськогосподарського кооперативу.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з реєстрації сільськогосподарського кооперативу у Львові. Наші досвідчені та кваліфіковані фахівці нададуть:

  • комплексні консультації з питань реєстрації кооперативу у Львові та області;
  • гарантований юридичний супровід на кожному етапі державної реєстрації;
  • допомогу в підготовці необхідного пакету документів;
  • супровідні послуги.

Тому звертаючись до нас Ви не тільки зекономите дорогоцінний час, але й зведете до мінімуму можливість відмови у реєстрації Вашого кооперативу.

За характером діяльності, цілями та завданнями кооперативи можуть розділятися на обслуговуючі та виробничі. Також кооперативи можуть бути переробними, заготівельно-збутовими, сервісними та кооперативами, які спеціалізуються на постачанні засобів виробництва, матеріально-технічних ресурсів тощо. Також можливе об’єднання в багатофункціональний кооператив.

Але в незалежності від типу чи виду кооператив має пройти єдину для всіх процедуру державної реєстрації.

Рішення про створення сільськогосподарського кооперативу має бути прийняте на установчих зборах. Рішення про створення кооперативу засвідчується протоколом, де мають стояти підписи голови зборів та секретаря.

Засновниками кооперативу можуть громадяни України та юридичні особи, які були зареєстровані на території України.

Кількість членів кооперативу не повинна бути меншою, а ніж 3 особи.

Державна реєстрація сільськогосподарського кооперативу Львів вимагає виконання чітко прописаних вимог. Необхідно подати заяву, підготувати пакет документів, де важливе місце займає статут кооперативу. Пройти державну реєстрацію.

Після чого можна виготовити печатку з найменуванням кооперативу, відкрити банківський рахунок.

Відмову у державній реєстрації можна оскаржити у судовому порядку.

Юридична компанія «ОЛСОН» гарантує позитивний результат, тому звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що реєстрація сільськогосподарського кооперативу у Львові та області пройде успішно та в максимально короткий термін і Ви зможете розпочати діяльність.

Реєстрація сільськогосподарського кооперативу у Львові

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.