Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Повного Товариства

дог. грн дог.

Реєстрація Повного Товариства у Львові та Регіоні

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» надає професійні послуги з реєстрації підприємств різних організаційно-правових форм з дотриманням усіх вимог законодавства. Наші висококваліфіковані спеціалісти проведуть реєстрацію Повного товариства у Львові законно, надійно та в максимально короткий строк.

Повне товариство являє собою об'єднання, де кожен з його учасників бере участь в загальній підприємницькій діяльності. Кожен з членів товариства несе солідарну відповідальність за зобов'язаннями всім своїм майном в незалежності, коли він вступив у товариство.

До складу засновників підприємства організаційно-правової форми діяльності – Повне товариство можуть входити виключно суб'єкти підприємницької діяльності – фізичні особи-підприємці та юридичні особи.

В Україні Повне товариство достатньо рідко зустрічається як організаційно-правова форма для ведення бізнесу, тому надзвичайно важливо знайти професійних юристів, які допоможуть правильно розробити та підготувати установчий договір, який є основою діяльності компанії.

Звертаючись до нас за допомогою Ви обов’язково отримаєте вичерпні, професійні консультації з питання реєстрації Повного товариства у Львові, всебічну підтримку на кожному етапі процесу реєстрації та ряд інших супутніх юридичних послуг.

Реєстрація Повного Товариства – це досить непроста процедура, яка можливо на перший погляд може здатися простою. Справа полягає перед тим як звернутися до державного реєстратора необхідно підготувати пакет документів, який може мати суттєві відмінності в залежності від того, хто є членом Повного товариства – юридична особа чи ФОП.

Також перед зверненням до держреєстратора потрібно:

  • визначитися з назвою, яке повинно відповідати законодавству. Найменування повинно мати назву кожного з його членів і слова «Повне товариство». Можна використати такий варіант, коли найменування містить ім'я одного або декількох членів;
  • розробити установчий договір;
  • оплатити збір;
  • заповнити реєстраційну картку;
  • виконати ряд вимог відповідно до того, хто є учасником Повного товариства – індивідуальний підприємець чи юридична особа.

Фахівці юридичної компанії «ОЛСОН ЛЬВІВ» мають достатній практичний досвід і відповідну компетенцію для розв’язання питання реєстрації Повного Товариства у Львові відповідно до законодавства України, швидко та професіонально.

Ми гарантуємо, що співпрацюючи з нами Ви зекономити дорогоцінний час, уникнете довгих черг та в чітко обумовлений строк отримаєте бажаний результат за помірну ціну.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які відомості повинен містити засновницький договір?

Розмір та склад складеного капіталу товариства; розмір та порядок зміни часток кожного з учасників у складеному капіталі; розмір, склад та строки внесення ними вкладів

• Хто може бути засновником?

Тільки суб'єкти підприємництва. Одна особа може бути засновником лише одного ПТ.