Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 710-20-99
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна

Зміна КВЕД

700 грн 3 дні

Зміна КВЕД Юридичної особи. Зміна КВЕД, ТОВ, ПП, ТзОВ у Львові

У нашій країні всі напрямки господарської діяльності структуровані у вигляді секцій (на даний момент їх налічується двадцять одна) і опубліковані на сайті комітету статистики під назвою: КВЕД 2010 (класифікатор видів економічної діяльності).

У ньому кожен вид діяльності являє собою унікальну комбінацію з чотирьох цифр, звану класом. Дія класифікатора поширюється на всю Україну.

Ключовий напрям господарської діяльності суб'єкта називається основним.

Підготовка документів. Зміна КВЕД юридичної особи у Львові

ПРОТОКОЛ ЗБОРІВ

Насамперед потрібно провести збори засновників, на якому зареєструється більше 50% власників. На порядок денний виносимо зміну видів діяльності. Детально прописуємо, які види додати, які вилучити, який визначити основним.

Далі призначаємо відповідального за проведення змін в реєстрі. Найчастіше, призначають керівника.

РЕЄСТРАЦІЙНА ЗАЯВА

Заповнюємо Заява на проведення змін. Форма No3 затверджена наказом Мін'юсту 18 листопада 2016 р за No 3268/5. Подається тільки перша і сьома сторінки.

На першій сторінці заповнюємо в графі код підприємства, назву, організаційна форма і в переліку змін проставляем позначку в графі No14 (зміна КВЕД юридичної особи).

На сьомий сторінці заповнюємо таблицю згідно з протоколом.

СПЛАТА ДЕРЖ МИТА за зміну КВЕД у Львові

Як і за все зміни в реєстрі юр осіб, при подачі документів сплачується збір в розмірі 0,3 від розміру прожиткового мінімуму.

ДОРУЧЕННЯ

Якщо документи на реєстрацію подає не керівник компанії, а уповноважена особа, тоді потрібно підготувати довіреність.

Подача документів. Зміна КВЕД юридичної особи з компанією Olson

Пакет документів подається до місцевого відділу державної реєстрації речових. Документом, що підтверджує подачу документів на реєстрацію, буде Опис. У ній вказані дані виконавця, час подачі документів і їх перелік. Якщо в процесі розгляду будуть знайдені якісь помилки, неточності або невідповідності, робота буде припинена і Вам буде дано термін на виправлення до 15 днів з моменту подачі документів. Якщо ж з документами все в порядку, тоді у реєстратора, згідно із законодавством, є 24 години на проведення зміни.

Якщо у Вас змінюється основний КВЕД, відповідно буде змінюватися Виписка, так як на ній відображається основний КВЕД, і стара буде вже не актуальна з моменту внесення змін. Завантажити Виписку можна буде з сайту Мін'юсту:

У розділі «Результат надання послуги» потрібно ввести «Код», який вказаний в правому верхньому куті Описи. Тепер можна завантажити виписку з ЄДР. Якщо Ваші контрагенти або банк, в якому відкрито рахунок, бажають ознайомитися з документами компанії, можете передати їм «Код» з Описи, щоб вони могли самостійно побачити Виписку з ЄДР на сайті Мін'юсту.

Види діяльності відображаються у відомостях з єдиного реєстру, так звана «довідка зі статистики». У стандартному документі відображені тільки перші шість видів діяльності. Якщо у компанії їх понад шість, тоді слід замовити додаток до відомостей.

У відомостях розкрита наступна інформація:

  • Назва підприємства;
  • Правовий статус;
  • Ідентифікаційний код;
  • ПІБ керівника;
  • Телефон;
  • Види діяльності;
  • Дата первинної реєстрації;
  • Дата і номер останньої реєстраційної дії;
  • Місце проведення останньої реєстраційної дії;
  • Класифікаційні дані.

!!!До відома. Кількість видів діяльності підприємства законодавством не обмежена.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.