Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна КВЕД

2500 грн 1-2 дні

Зміна КВЕД ТОВ Львів. Зміна Видів економічної діяльності ПП, ТзОВ.

У нашій країні всі напрямки господарської діяльності структуровані у вигляді секцій (на даний момент їх налічується двадцять одна) і опубліковані на сайті комітету статистики під назвою: КВЕД 2010 (класифікатор видів економічної діяльності).

У ньому кожен вид діяльності являє собою унікальну комбінацію з чотирьох цифр, звану класом. Дія класифікатора поширюється на всю Україну. Зміна КВЕД Львів необхідна процедура, коли власник (учасник) підприємства хоче додати або змінити Види діяльності ТОВ.

Ключовий напрям господарської діяльності суб'єкта називається основним.

Підготовка документів. Зміна КВЕД юридичної особи у Львові

ПРОТОКОЛ ЗБОРІВ

Насамперед потрібно провести збори засновників, на якому зареєструється більше 50% власників. На порядок денний виносимо зміну видів діяльності. Детально прописуємо, які види додати, які вилучити, який визначити основним.

Далі призначаємо відповідального за проведення змін в реєстрі. Найчастіше, призначають керівника.

РЕЄСТРАЦІЙНА ЗАЯВА

Заповнюємо Заява на проведення змін. Форма No3 затверджена наказом Мін'юсту 18 листопада 2016 р за No 3268/5. Подається тільки перша і сьома сторінки.

На першій сторінці заповнюємо в графі код підприємства, назву, організаційна форма і в переліку змін проставляем позначку в графі No14 (зміна КВЕД юридичної особи).

На сьомий сторінці заповнюємо таблицю згідно з протоколом.

СПЛАТА ДЕРЖ МИТА за зміну КВЕД у Львові

Як і за все зміни в реєстрі юр осіб, при подачі документів сплачується збір в розмірі 0,3 від розміру прожиткового мінімуму.

ДОРУЧЕННЯ

Якщо документи на реєстрацію подає не керівник компанії, а уповноважена особа, тоді потрібно підготувати довіреність.

Подача документів. Зміна КВЕД юридичної особи з компанією Olson

Пакет документів подається до місцевого відділу державної реєстрації речових. Документом, що підтверджує подачу документів на реєстрацію, буде Опис. У ній вказані дані виконавця, час подачі документів і їх перелік. Якщо в процесі розгляду будуть знайдені якісь помилки, неточності або невідповідності, робота буде припинена і Вам буде дано термін на виправлення до 15 днів з моменту подачі документів. Якщо ж з документами все в порядку, тоді у реєстратора, згідно із законодавством, є 24 години на проведення зміни.

Якщо у Вас змінюється основний КВЕД, відповідно буде змінюватися Виписка, так як на ній відображається основний КВЕД, і стара буде вже не актуальна з моменту внесення змін. Завантажити Виписку можна буде з сайту Мін'юсту:

У розділі «Результат надання послуги» потрібно ввести «Код», який вказаний в правому верхньому куті Описи. Тепер можна завантажити виписку з ЄДР. Якщо Ваші контрагенти або банк, в якому відкрито рахунок, бажають ознайомитися з документами компанії, можете передати їм «Код» з Описи, щоб вони могли самостійно побачити Виписку з ЄДР на сайті Мін'юсту.

Види діяльності відображаються у відомостях з єдиного реєстру, так звана «довідка зі статистики». У стандартному документі відображені тільки перші шість видів діяльності. Якщо у компанії їх понад шість, тоді слід замовити додаток до відомостей.

У відомостях розкрита наступна інформація:

  • Назва підприємства;
  • Правовий статус;
  • Ідентифікаційний код;
  • ПІБ керівника;
  • Телефон;
  • Види діяльності;
  • Дата первинної реєстрації;
  • Дата і номер останньої реєстраційної дії;
  • Місце проведення останньої реєстраційної дії;
  • Класифікаційні дані.

!!!До відома. Кількість видів діяльності підприємства законодавством не обмежена.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Скільки Видів діяльності вказується у Виписці?

Після зміни формату ЄДР, у Виписці зазначаються всі Види діяльності.

• Яка Кількість Видів діяльності може бути вказано в реєстрі?

Законодавством не передбачено обмежень по кількості КВЕД, тобто можна вказати необмежену кількість видів діяльності.