Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Заява в прокуратуру у Львові

дог. грн дог.

Написання Заяви вьпрокуратуру у Львові

Прокуратура розглядає всі заяви, і має право по будь-якій із них порушити кримінальну справу, або передати її до слідчого відділу поліції. Написати заяву до прокуратури у Львові може кожен, чиї права були порушені, однак документ має бути складений згідно зразка, до нього висуваються чіткі вимоги, яких необхідно дотримуватись, аби заява була розглянута. Перед тим, як подавати заяву в прокуратуру Львова, зверніться до юридичної компанії "OLSON", аби отримати детальну консультацію щодо вашого випадку та якісну своєчасну допомогу у складанні заяви.

Коли варто подавати заяву в прокуратуру у Львові?

Прокуратура зазвичай розглядає справи, пов'язані із порушенням прав людини, скоєних злочинів, неправомірної діяльності або бездіяльності держслужбовців, зловживання владою, недбальство та ін. Часто звертаються з приводу невиплаченої зарплатні, шахрайства, заподіяної шкоди. 

Варто розуміти, що справи щодо крадіжок чи розбійництва, зазвичай передаються поліції.

Як написати заяву в прокуратуру? Вимоги до документа

Прокуратура у Львові надає зразок складання заяви, або записує протокол із Ваших слів. Ми радимо все-таки написати заяву самостійно, в двох екземплярах, один попросити завізувати, а потім - залишити собі. Ми також радимо одразу із заявою подавати наявні докази (чеки, розписки, фото та ін. матеріали).

Заяви анонімні, написані нерозбірливим почерком, із використанням нецензурних слів чи із наведенням недостовірних фактів, прокуратура не розглядає.

Що робити, щоб заяву розглянули, а не відхилили?

Найпростіший спосіб - передати це завдання юристам Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН". Ми знайдемо правильні аргументи для обґрунтування ваших вимог, підрахуємо завдані збитки та зможемо описати суть проблеми так, щоб заява не залишилась поза увагою прокуратури.

У випадку, коли документ складаються наші спеціалісти, набагато менше шансів, що вашу заяву буде відхилено.

Заява розглядається впродовж 30 днів, і про результати ви будете проінформовані повідомленням, яке надішлють вам за вказаною адресою.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.