Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Захист у кримінальних справах

від 1000 грн дог.

Захист у кримінальних справах у Львові

Ні для кого не є секретом, що саме кримінальні справи набагато частіше, ніж інші є полем, де допускаються всілякі порушення людських прав, на сторожі яких повинен стояти кримінальний адвокат, виконуючий свій професійний обов'язок. Опинившись в будь-якої непередбаченої ситуації людині складно не розгубитися, а при наявності в ній кримінальної аспекту, практично неможливо зберегти спокій. Найчастіше замішання відбувається через незнання і нерозуміння законодавчих процесів, тому звернутися за професійною допомогою і отримати послуги кримінальної адвоката слід негайно.

Відкриття кримінальної справи є стресом не тільки для підозрюваного, але і для його близьких. Ніколи не слід впадати у відчай, адже до вас на допомогу готовий прийти людина, для якого захист ваших інтересів - це професія, їй він віддає всього себе. Підозрюваний і адвокат по кримінальній справі будуть спільно визначати лінію захисту, а значить, кримінальний юрист буде своєчасно інформувати свого клієнта про всі зміни, що відбуваються в розгляді справи.

Існує ще один аспект, через який допомогу кримінальної адвоката слід замовляти якомога швидше. В органах внутрішніх справ діє ланцюгова система, яка означає, що якщо у слідчого з'явиться найменша підстава для закладу на підозрюваного ще однієї справи кримінального характеру, він не пропустить цю можливість. Хороший адвокат, кримінальне право для якого не є порожнім звуком, вчасно стане на сторожі інтересів свого підзахисного і зможе запобігти виникненню такої ситуації.

Кращі кримінальні адвокати юридичної компанії Олсон нададутьвам кваліфіковану допомогу і захист в виниклої ситуації. Досвідчений адвокат у кримінальних справах зможе повернути вам холоднокровність, вселити впевненість і віру в майбутнє. Хто, як не адвокат з кримінального права, що захищає ваші інтереси, зможе уважно вислухати всі доводи, відповісти на постійно виникаючі і доставляють занепокоєння, питання. Вердикт, винесений у кримінальній справі, надзвичайно важливий як для підозрюваного, так і для потерпілого. Тому неможливо переоцінити послуги адвоката у кримінальних справах, що надаються на стадії підготовки справи до його розгляду в суді, в процесі захисту у справі, наприклад, при виникненні необхідності оскарження винесеного вироку та інших моментах.

Кращий адвокат у кримінальних справах, наданий ЮК Олсон зможе надати наступні послуги:

Консультація юриста по кримінальних справах на початковому етапі звернення.

Спеціаліст детально проаналізує ситуацію, що виникла, вивчить наявні на момент звернення матеріали справи і розповість про допустимі варіанти його розвитку. Виходячи зі складності справи, буде також обговорена попередня вартість послуг адвоката у кримінальних справах.

Юридична консультація по кримінальних справах буде супроводжувати обвинуваченого на кожному етапі слідства. Юрист з кримінального права, що представляє інтереси клієнта, буде присутній на допитах, слідчих експериментах, очних ставках, обшуках, інші дії, в яких буде задіяний обвинувачений.

Кращі адвокати у кримінальних справах фірми Олсон проведуть власне розслідування всіх обставин справи, зберуть необхідні докази, які дозволять пом'якшити вину клієнта або довести його невинність.

Наш фахівець буде захищати свого підзахисного в суді, використовуючи весь свій професіоналізм і досвід, домагатися його виправдання в разі невинності і винесення справедливого вироку, що враховує пом'якшуючі обставини, надані адвокатом, при доказі провини.

Допомога кримінальної адвоката також буде надаватися клієнту після винесення вироку при підготовці апеляційних або касаційних скарг.

Захист інтересів підсудного в кримінальних справах вимагає від адвоката у Львові найвищого рівня кваліфікації. Допуск в кримінальних розглядах хоча б однієї помилки може закінчитися для підсудного дуже плачевно.

Нюанси законодавства України

В кінці 2012 року Верховна Рада України прийняла нову редакцію Кримінально-процесуального кодексу. Серед новацій документа потрібно виділити в першу чергу вимога, яке значно звузило коло осіб, якими може надаватися юридична допомога і здійснюватися захист підозрюваного. Так, в ст. 45 КПК сказано, що тепер виступати в якості захисника можуть виключно адвокати. Такі фахівці також повинні в обов'язковому порядку бути зареєстровані в реєстрі адвокатів України.

Кому може знадобитися допомога кримінальної адвоката?

Вдатися до допомоги кримінальної адвоката мають право:

  • свідки правопорушення і кримінальних злочинів;
  • постраждалі від злочинних злодіянь;
  • особи, затримані працівниками правоохоронних органів;
  • підозрювані в порушенні кримінального законодавства, особи, які перебувають під слідством, або громадяни, чия справа вже розглядає суд.

Навіть свідкам можна вдатися до адвокатської допомоги. Адже суд має право залучити до відповідальності громадян після надання свідчень. Свідки через незнання своїх обов'язків шкодять самі собі. У процесі допиту важливо дотримуватися процедури, щоб висловлена інформація мала вага в судовій справі.

Постраждалі громадяни стикаються з небажанням слідчих органів реагувати на їх звернення, порушувати справу. Адвокат допоможе відстояти інтереси при визначенні матеріального або морального збитку від злочину.

Підозрювані або затримані особи можуть запросити захисника на будь-якій стадії кримінального процесу. Широкі повноваження адвоката допоможуть зібрати докази і довести невинність клієнта.

Основні етапи кримінального провадження

Адвокат своїми діями може допомогти на всіх етапах кримінального провадження:

  • Досудове розслідування - вивчення матеріалів справи, ознайомлення з інкримінованими порушеннями, участь при пред'явленні підозри, при отриманні пояснень з підозрюваного, вироблення стратегії поведінки і тактики захисту.
  • Суд - представлення інтересів клієнта, консультування обвинуваченого, збір доказів невинності, відвідування клієнта в слідчому ізоляторі, ініціювання експертиз, протистояння звинуваченнями прокурора.
  • Слухання кримінальної справи - участь в судових засіданнях, залучення до дачі показань свідків, долучення доказів до справи, ознайомлення з протоколом засідання і внесення зауважень, заперечення проти неправомірних дій і заяв прокурора, судді і адвоката звинувачення, заяви відводів суду.
  • Оскарження вироку - ознайомлення з винесеним вироком, складання і подача касаційних позовів, захист клієнта в апеляційному або Верховному суді, вивчення матеріальної бази кримінальної справи, визначення юридичної підстави для оскарження вироку.
  • Виконання вироку суду - захист прав засудженого, участь в ухваленні рішення щодо місця несення покарання, клопотання про дострокове звільнення, пом'якшення виду покарання, умовне відбування покарання, погашення або зняття судимості.

ЮК Олсон гарантує вам абсолютну конфіденційність і дотримання всіх етичних і законодавчих норм. Ви можете не сумніватися, що будь-яка консультація адвоката у кримінальних справах буде надана на високому рівні. Грамотний підхід до будь-якого етапу справи, від складання тактики захисту до її проведення, і помірна вартість адвоката у кримінальних справах є основними принципами діяльності нашого об'єднання.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.