Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Фінансовий і податковий Due Diligence Львів

Договірна грн -

Фінансовий і податковий Due Diligence у Львові

При укладанні будь-якийх досить серйозною угоди, а особливо під час продажу або купівлі великого бізнесу вкрай важливою стає максимально повна інформація про фінансовий стан об'єкта торгу. Отримання повного уявлення про можливості купівлі бізнесу дозволяє прийняти найрозумніше і вірне рішення. Однак, щоб дізнатися про всі аспекти діяльності компанії, необхідно професійне втручання, а саме проведення due diligence за всіма складовими структурам організації, яка піддається трансакції.

Напевно, сьогодні ще мало кому відомо, що таке due diligence - це словосполучення перекладається з англійської як належна добросовісність і позначає складання об'єктивної характеристики предмета інвестування. В ході процедури глибоко досліджується діяльність компанії, її фінансові та господарські досягнення або недоліки, проводиться комплексна перевірка всіх бізнес-складових і положення на ринку, оцінюються інвестиційні ризики і на підставі цих знань складається кваліфіковане думка про успішність об'єкта.

Зазвичай дью ділідженс (due diligence) акумулює в собі проведення фінансових, юридичних і податкових перевірок, а також всебічний глибокий аналіз отриманих даних з метою складання уявлення про реальний стан справ на об'єкті інвестування. Як правило, процедура due diligence застосовується перед зміною господаря підприємства, укладення партнерських договорів про співпрацю на великі суми, злиттям компаній або поглинанням слабших конкурентів, в інших випадках, пов'язаних з необхідністю вкладення великих інвестицій.

Фактично due diligence audit дозволяє значно знизити можливі підприємницькі ризики і успішно вкласти кошти в інвестиції великих підприємств або корпорацій. Однак такого рівня оцінка під силу лише впевненим професіоналам, давно і успішно працюють на ринку аудиторських послуг. Компанія ОЛСОН займає передові позиції серед інших досвідчених фахівців щодо всебічного аудиту.

Due Diligence включає в себе:

·       Проведення фінансової та податкової перевірок, при яких ретельно вивчаються бухгалтерські документи і податкові звіти.

·       Системний аналіз постановки податкового обліку на підприємстві.

·       Вивчення існуючого порядку документообігу.

·       Аналіз результатів угод з резидентами і нерезидентами.

·       Оцінку ризиків за податковими зобов'язаннями та достовірності проведених платежів.

Фінансовий due diligence - це глибока перевірка існуючої в компанії системи фінансового управління та ефективності прийнятих управлінських рішень, глибокий аналіз прийнятих документів і систему їх контролю, рівень рентабельності і прибутковості підприємства. При фінансовому Due Diligence дуже важливо розглянути також події, що трапилися вже після складання останнього балансу, на предмет їх впливу на результати балансової перевірки.

Податковий due diligence - це перевірка основних статей застосовується на підприємстві податкового обліку на відповідність нормам законодавства, а також податкового навантаження, що діє на підприємстві, наявність різних податкових порушень і випадків донарахувань зобов'язань. В результаті узагальнення отриманої інформації висвічуються можливі ризики по відношенню до отримання податкових санкцій.

Необхідність в проведенні Due Diligence настільки очевидна, що для потенційних інвесторів не потрібно ніякої особливої ​​агітації. Адже кожен інвестор бажає розмістити свої інвестиції тільки в надійних і прибуткових компаніях, які зможуть успішно розвиватися в нелегких умовах сучасного бізнесу.

Замовляйте послугу Due Diligence в ЮК ОЛСОН і наші висококваліфіковані фахівці, що мають чималий досвід практичної роботи в цьому напрямку, складуть для вас повну і детальну картину про стан справ в компанії, а також дадуть їй об'єктивну і максимально реальну оцінку.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що входить до послуги?

Due Diligence включає в себе: 1) проведення фінансової та податкової перевірок, при яких ретельно вивчаються бухгалтерські документи і податкові звіти; 2) системний аналіз постановки податкового обліку на підприємстві; 3) вивчення існуючого порядку документообігу; 4) аналіз результатів угод з резидентами і нерезидентами; 5) оцінку ризиків за податковими зобов'язаннями та достовірності проведених платежів.

• В яких випадках необхідно замовляти послугу?

Послугу Due Diligence необхідно замовляти при: 1) купівлі, продажу, злитті бізнесу; 2) залученні іноземних інвестицій в компанію; 3) перевірці наявних філій компанії і відкритті нових; 4) отримання звітності про надійність бізнесу, тощо.