Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Оформлення прав власності на землю

дог. грн дог.

Оформлення прав власності на землю Львів та Область

Земельна ділянка є нерухомим майном, її необхідно оформити належним чином. Тільки маючи право власності на землю, власник може на власний розсуд розпоряджатися нею тобто здавати в оренду, продавати, передавати у спадок, міняти тощо.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з питань земельного права. Наші кваліфіковані фахівці мають достатньо знань та багатий практичний досвід розв’язання земельних будь-якої складності. Звертаючись до нас кожен клієнт гарантовано отримує комплексні консультації та виконання поставленого завдання в максимально можливий короткий термін.

Згідно з чинним українським законодавством права власності на земельну ділянку наступають з моменту їх державної реєстрації. Саме тому лише з моменту проходження реєстраційної процедури, власник земельної ділянки зможе безперешкодно нею розпоряджатися як зазначалось вище на власний розсуд.

Оформлення прав власності на землю у різний час підтверджувалося різними документами. Сьогодні володіння земельною ділянкою підтверджується витягом з Реєстру речових прав, він може бути в паперовому чи електронному варіанті. До 2016 р. документами, які підтверджували право власності на землю були державний акт і свідоцтво про реєстрацію. Вони не втратили своєї сили й понині, тому власники можуть бути спокійними.

Згідно з ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» реєстрацію права власності можуть проводити:

  • Державні реєстратори;
  • Державні виконавці (у разі реєстрації обтяжень);
  • Приватні, державні нотаріуси.

Наші спеціалісти допоможуть оформити права власності на землю з мінімальною Вашою присутністю. Завдяки виписці довіреності на нашого фахівця Ви зможете зекономити дорогоцінний час, уникнути бюрократичної тяганини.

Наші фахівці допоможуть оформити заяву, підгодовувати необхідний пакет документів.Слід зазначити, що неправильне оформлення документів, що подаються або їх відсутність є законними причинами для відмови в реєстрації. Потім подадуть їх до реєстратора, візьмуть на контроль перебіг розгляду заявки та отримають виписку або ж її можуть видати на руки особисто Вам.

Витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно є правовстановлюючим документом на земельну ділянку. Тільки після цього власник може укладати різного роду договори щодо земельної ділянки, включати її в заповіт, статутний капітал, встановлювати обмеження щодо використання земельної ділянки, продавати тощо.

Юридична компанія «ОЛСОН» допоможе оформити права власності на землю в максимально короткий термін при цьому мінімізуючи імовірність відмови в реєстрації. Наші фахівці візьмуть на себе зобов’язання зі складання заяви, підготовки необхідного пакету документів та гарантують позитивний результат.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.