Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Відгук на позов у Львові

дог. грн дог.

Відгук (заперечення) на позов Львів

Іноді спірні питання та конфліктні ситуації в адміністративних чи цивільних справах вирішуються ще до того, як розпочалися судові засідання. Але позовна заява до суду уже подана. Якщо цю заяву подавали ви, достатньо подати ще одну заяву про залишення справи без розгляду.

Але є низка ситуацій, коли потрібно подавати відгук на позов до суду - це у випадках, коли ви виступаєте в ролі відповідача. Адвокати Юридичної компанії "ОЛСОН" допоможуть підібрати правильний механізм вирішення питання, правильно сформують відгук позову та зберуть всі необхідні документи, які потрібно додати до заяви.

Відзив - заперечення на позовну заяву

В цьому документі необхідно викласти всі докази та обгрунтування свого заперечення. Обов'язково мають зазначатись всі обставини та підстави до суду, з якими ви не погоджуєтесь, посилаючись на ті чи інші норми права та додаткові докази. За необхідності до заперечення додаються документи, які стали підставою для подачі відзиву.

Одночасно із поданням відгуку на позов, копію заперечення та всіх доданих документів слід відправити всім учасникам справи.

Розібратись у всіх нюансах подачі відгуку самостійно надзвичайно складно. Доведеться правильно скласти відзив і обов'язково вчасно подати його до суду. Тільки так суд візьме до уваги аргументи відповідача і, можливо, вам пощастить вирішити справу набагато простішим способом.

Найлегший і найкращий спосіб підготувати відгук позивної заяви відповідачем - звернутися до адвокатів юридичної компанія "OLSON". Наші спеціалісти детально проаналізують всі деталі справи та допоможуть правильно сформувати відгук на позов. Своєчасна допомога юриста стане основою для уникнення судової тяганини і, можливо, підписання мирової угоди - домовленості на взаємовигідних умовах.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.