Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Встановлення меж земельної ділянки

дог. грн дог.

Юридичний супровід у Встановлені меж на земельну ділянку у Львові, області та Західному Регіоні

Встановлення меж земельної ділянки – це процес перенесення межі земельної ділянки на місцевість відповідно до координат, які знаходяться в базі даних Державного земельного кадастру. Під час проведення даної процедури на краях наділу в обов’язковому порядку встановлюються межові знаки. Знаки мають унікальний власний номер(він складається з 10 символів). У якості межових знаків можуть застосовувати кілки, арматуру, що бетонуються в землю тощо.

Юридична допомога може знадобитися, наприклад, коли виникають суперечки між сусідами. Адже земельна ділянка не має чітко визначених меж, які можна самотужки визначити «на око». Тому інколи буває дуже складно визначити, де починається Ваша ділянка і закінчується земля сусіда. Не є виключенням випадки, коли при розробці технічної документації чи кадастрової реєстрації виявляється факт накладення меж земельної ділянки з сусідніми.

Юридична компанія «ОЛСОН» має великий досвід у розв’язанні земельних спорів. Наші кваліфіковані фахівці нададуть комплексні консультації, допоможуть врегулювати конфлікт та будуть представляти Ваші інтереси в суді при необхідності.

Встановлення меж земельної ділянки дозволить вирішити спор між власниками (користувачами) сусідніх земельних ділянок. Адже не завжди можна довести самотужки сусіду, що межа між вашими земельними ділянками встановлена з порушенням. Не всі можуть похизуватися відмінною грамотністю у питаннях земельного права.

Окрім цього встановлення меж земельної ділянки на місцевості може знадобитись в випадках, коли відбувається купівля-продаж земельної ділянки, здача в оренду, необхідно встановити паркан, планується будівництво будинку чи отримання землі в спадок. А також для відновлення меж земельного об’єкта при втраті поворотних точок після попереднього винесення в натуру. Саме тому задля того щоб убезпечити від можливих неприємностей себе варто провести процедуру встановлення меж земельної ділянки до початку робот чи інших маніпуляцій із земельною ділянкою.

Вирішити ситуацію із встановленням меж земельної ділянки можна звернувшись в землевпорядну організацію для винесення меж земельної ділянки в натуру. Процедуру встановлення меж земельної ділянки на місцевості виконують геодезисти. Комплекс даних дій проводяться на базі чинних геодезичних розробок, картографічних, технічних документів, яка має відношення до даної ділянки. Може також знадобитись і ген. план міста або селища, в якому перебуває дана земельна ділянка.

 А якщо конфлікт не вдається вирішити даним шляхом, тоді спор допоможуть вирішити наші кваліфіковані адвокати по земельних спорах.

Наші фахівці допоможуть скласти позов, підготувати необхідний пакет документів, зібрати переконливу доказову базу, ґрунтовні аргументи для відстоювання Вашого права.

Ми зможемо правильно визначити проблему, швидко та ретельно проаналізувати ситуацію, визначити оптимальну юридичну стратегію та розв’язати питання з мінімальними витратами для Вас в найкоротші терміни.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.