Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокат по стягненню боргів у Львові

дог. грн дог.

Адвокат по стягненню боргів у Львові

Стягнення заборгованості- процедура стягнення кредиторської, дебіторської, стягнення боргу за договором позики та іншої різної заборгованості, що включає в себе: досудове, позасудове і судове врегулювання питання погашення заборгованості.

Судовий етап стягнення заборгованості

Стягнення заборгованості в судовому порядку доцільно, якщо претензійна робота не принесла позитивного результату. В рамках судового стягнення боргів готується і подається позов до відповідного суду, вживаються заходи для забезпечення позову, зокрема, шляхом накладення арешту на майно або грошові кошти боржника, представляються інтереси позивача в суді, в разі необхідності коригуються підстави або предмет позову. У деяких випадках доцільна подача кількох позовів по різних підставах.

Після винесення позитивного рішення судом Вам також буде потрібна допомога досвідчених фахівців щодо забезпечення погашення заборгованості в примусовому порядку шляхом звернення до органів виконавчої служби. На цьому етапі здійснюється: отримання виконавчого документа, безпосереднє звернення до органів державної виконавчої служби, а також робота з контролю виконавчого провадження та моніторингу інформації про боржника.

Питання стягнення заборгованості досить гостро стоїть в багатьох компаніях і між приватними особами. Без професійної допомоги вирішити дане питання швидко і ефективно досить складно. У цьому процесі, як ні в жодному іншому, досвід і спеціальні знання відіграють визначальну роль. У випадках, коли мова йде про великі суми, має сенс заручитися підтримкою досвідченого юриста у Львові.

Що включає в себе процедура стягнення заборгованості з боржника у Львові?

Виходячи з поняття досудовий процес стягнення заборгованості можна припустити, що робота з клієнтом ведеться без участі суду, на даному етапі контрагенти домовляються про можливе погашення кредиторської заборгованості шляхом реструктуризації боргу. Реструктуризація боргу може бути представлена ​​у вигляді: встановлення нового графіка погашення заборгованості (збільшення терміну погашення боргу, тимчасової відстрочки оплати), зниження суми боргу (скасування штрафних санкцій, пені), а так само може включати надання гарантії в якості забезпечення виконання зобов'язань боржника або заміною боргових зобов'язань іншими борговими зобов'язаннями.

Своєчасні переговори на цьому етапі в ряді випадків приносять позитивний результат і позбавляють кредитора і боржника від необхідності судового розгляду.

Чому необхідно звертатися саме до нас з такою проблемою?

Досвідчена і висококваліфікована команда юристів компанії Олсон у Львові може надати Вам такі послуги в області стягнення заборгованості:

  • пошук інформації про боржника, оцінка фінансового стану боржника;
  • аналіз документів і вироблення подальшої стратегії;
  • досудове стягнення боргу, переговори з боржником про повернення боргу;
  • судове врегулювання боргових спорів (складання позову, подача позову, захист в суді);
  • забезпечення погашення заборгованості після винесення рішення судом.
  • повернення боргу через виконавчу службу.

Ми маємо великий досвід в досудовому і судовому врегулюванні питань, що стосуються стягнення заборгованості. Ви сміливо можете до нас звертатися з виниклою проблемою у Львові і за короткий час ви обов'язково отримаєте позитивний результат!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.