Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Акредитації (реєстрація) іноземної неприбуткової організації у Львові

5000 грн дог.

Акредитації (реєстрація) іноземної неприбуткової організації у Львові

В Україні іноземна неприбуткова організація для здійснення легальної діяльності згідно з Законом «Про громадські об'єднання» повинна пройти легалізацію. Легалізація іноземної неприбуткової організації здійснюється шляхом акредитації (реєстрації) представництва організації у Міністерстві юстиції України. Для здійснення цієї процедури краще звернутися за допомогою до професіоналів, які зможуть зробити все швидко та якісно.

Наша юридична компанія має чималий досвід роботи у питаннях реєстрації підприємств і різного роду організацій. Кваліфіковані фахівці нададуть вичерпні консультації, візьмуть зобов’язання з підготовки та подачі необхідного пакета документів, а також будуть супроводжувати на кожному етапі реєстрації (акредитації). Тим самим, ви зекономите час, кошти та мінімізуєте можливість відмови у реєстрації.

Представництво іноземної неприбуткової організації – це відокремлений підрозділ, який має право представляти інтереси іноземної організації на території України з певними правами та компетенцією згідно з чинним законодавством України.

Як правило, некомерційні представництва іноземної неприбуткової організації не здійснюють підприємницької діяльності, а працюють переважно з метою аналізу, дослідження місцевого ринку, збору інформації тощо.

Документи для акредитації представництва іноземної неприбуткової організації у Львові:

  • заява про акредитацію представництва документ, який підтверджує реєстрацію головної організації і її установчі документи;
  • рішення про створення представництва в Україні довіреність на керівника представництва;
  • при наявності Положення про представництво.

При позитивному рішенні представництво іноземної неприбуткової організації отримує право вільно та законно вести свою діяльність на території України.

Акредитації (реєстрація) іноземної неприбуткової організації у Львові – доволі непростий процес, який вимагає знань, часу. Тому, довірившись нам, ви не тільки зекономите час і сили, але й гарантовано отримаєте бажаний результат. Наші компетентні фахівці підготують пакет документів для реєстрації, складуть заяву, подадуть документи до реєстратора, а після проведення акредитації передадуть вам на руки готові офіційні документи.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Який строк надання послуги?

Строк надання послуги становить не пізніше 20 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації. У разі прийняття позитивного рішення, орган реєстрації: 1) приймає рішення про проходження акредитації; 2) вносить відомості про підрозділ до Реєстру громадських об'єднань та власне саму організацію; 3) видає акредитаційне свідоцтво такого відокремленого підрозділу.

• Що вважається представництвом іноземної неприбуткової організації?

Представництво іноземної неприбуткової організації – це відокремлений підрозділ, який має право представляти інтереси іноземної організації на території України з певними правами та компетенцією згідно з чинним законодавством України.