Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Повернення до громадянства України

8000 грн від 3 міс.

Повернення до громадянства України у Львові

Отримати українське громадянство можна різними шляхами на підставах передбачених законодавством України. Але одним із найпростіших способів є отримання громадянства України через відновлення.

Проте іповернення до громадянства України має чітку процедуру та достатню кількість нюансів.

Повернути українське громадянство можуть особи, які:

  • мають прямих родичів, які є нинішніми громадянами України;
  • проживали на території УРСР до серпня 1991 року;
  • мають або мали прямих родичів, які проживали на державній території УРСР до проголошення незалежності України;
  • мали українське громадянство, але втратили його на підставі Президентського указу.

Для того щоб поновити громадянство України необхідно пред’явити вагомі докази того, що у прохача в результаті відновлення не виникне подвійного громадянства, яке згідно чинного законодавства заборонено в Україні. Виходячи з цього для того, щоб скористатися однією з перелічених вище підстав, прохач повинен вийти з наявного в нього громадянства чи зобов’язатися в обов’язковому порядку вийти з нього після отримання українського.

Процес відновлення громадянства України складається з відповідних етапів, яким необхідно виконати слідувати. Тому якщо Ви не відчуваєте в собі достатньо сил для того, щоб самостійно вирішити питання оптимальним варіантом буде звернення до компетентних фахівців.

Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» може запропонувати якісні та ефективні послуги такі як допомога в підготовці документації, складання заяви, а також гарантуємо повний супровід на кожному з етапів повернення до громадянства України у Львові та відстоювання Ваших інтересів.

Співпрацюючи з юридичною компанією ОЛСОН» Ви зможете зекономити час, сили і отримати бажаний результат в короткий термін.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.