Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Поновлення на роботі

від 800 грн дог.

Поновлення на роботі Львів

Відносини між працівником і керівником нерідко складаються доволі складно і як наслідок можуть виникати порушення прав працівника й у кінці кінців закінчитися звільнення. Тоді виникає питання як правильно відстояти свої права та повернути собі посаду.

Поновлення на роботі через суд – це можливість не лише відновити справедливість, але також і припинити порушення прав та інтересів громадянина.

Юридична компанія «Олсон» надає професійні послуги з питань поновлення на роботі громадян, з різних приводів незаконно звільнених, скорочених чи у разі невиплат грошового забезпечення у повному обсязі.

Наші кваліфіковані фахівці мають грамотно оперують  нормами Кодексу законів про працю, багатий практичний досвід, тому зможуть оперативно оцінити ситуацію, надати комплексні консультації, пояснити перспективи справи. І звичайно, взяти ситуацію клієнта під контроль та розв’язати суперечку на Вашу користь.

У ситуаціях, коли звільнення працівника було проведено з порушенням вимог законодавства України про працю, то працівник має право відновитися, вимагати виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу, а також отримати відшкодування моральної шкоди. Окрім цього працівник, який не згоден з підставою та формулюванням звільнення, має право вимагати змінити відповідний запис у трудовій книжці без відновлення на роботі.

Відповідно до статі 233 Кодекс законів про працю України кожен громадянин має право подати позов до районного, міського або ж міськрайонного суду. Подати заяву необхідно встигнути упродовж 30 календарних днів, після того, як працівник отримав копію наказу про звільнення або свою трудову книжку.

Саме тому, як тільки Ви зіштовхнулися з несправедливістю, варто одразу звернутися до спеціалістів аби не гаяти дорогоцінний час. Наші юристи одразу після аналізу та оцінки ризиків, підготують стратегію ведення справи, необхідну документацію, запити, подадуть документи до суду. Потім будуть представляти Ваші інтереси безпосередньо у суді, а потім прослідкують за виконанням рішення суду.

 Юридична компанія «Олсон» - це багаторічний досвід, професіоналізм, постійний розвиток, перфекціонізм та нестримне бажання бути кращими у своїй справі. Саме тому кожен клієнт і його ситуація стають для нас справою честі.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.