Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Господарські спори у Львові

дог. грн дог.

Господарські справи у Львові

При укладенні, виконанні не належним чином, або невиконанні угод між суб’єктами господарської діяльності виникають спори, які вирішуються шляхом досудових переговорів. У випадку відсутності підходящого для всіх сторін рішення справа передається до господарського суду.

Схожа схема діє при виникненні конфліктів щодо відшкодування збитків, втраченої вигоди та моральної шкоди. У всіх цих випадках найефективніший спосіб отримати бажаний результат переговорів чи слухань - якомога раніше звернутися до адвоката по господарським справам у м. Львів.

Допомога юриста у Львові також знадобиться в інших справах, які вирішуються в господарському суді: при визнанні угод недійсними, розірванні договорів. визнання права власності чи витребування майна, якщо інша сторона (відповідач) володіє ним незаконно та ін.

Послуги адвоката у господарських спорах у м. Львів

Спеціалісти Всеукраїнської юридичної компанії “ОЛСОН” мають за плечима чималий досвід у вирішенні господарських справ у Львові як в досудовому порядку, так і представляючи інтереси в суді.

Після звернення до адвоката з господарських справ від юридичної компанії "OLSON" ви відразу отримуєте правову оцінку ситуації та переходите до першого кроку вирішення справи. Адвокат з господарських спорів підготує необхідні листи, звернення, претензії або відповіді на них - усе необхідне для того, щоб врегулювати конфлікт ще на стадії досудових перемовин.

За необхідності, юрист по господарським справам підготує позов до відповідної судової інстанції та надасть кваліфікований супровід у суді.

Львівська Юридична компанія "ОЛСОН" має багатий досвід захисту прав та інтересів як позивачів, так і відповідачів (підприємств). Ми забезпечуємо ґрунтовний юридичний консалтінг для бізнесу, за необхідності подаємо до господарського суду позов або відзив позову, скарги, клопотання чи заперечення. Представляємо інтереси Клієнтів в арбітражних судах.

Адвокат з господарських справ - послуги для бізнесу

Що активніше розвивається та зростає компанія, тим частіше з'являються розбіжності та конфлікти між суб'єктами, які ведуть підприємницьку діяльність. Адвокат допомагає швидко відреагувати на актуальні зміни в законодавстві та налагодити діяльність підприємства так, аби конфліктів майже не виникало. А у разі спорів він представляє правову позицію клієнта та вибудовує таку стратегію, яка допомагає отримати судове рішення на користь клієнта.

Ми знаємо, що робити у Вашій ситуації. Вам же потрібно лише зателефонувати до компанії “Олсон”!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.