Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Позовна заява у Львові

дог. грн дог.

Написання позовної заяви у Львові

Складання позовної заяви– перший крок до подальшого вирішення справи у суді. Є чимало готових зразків написання позову, однак в кожній конкретній ситуації доводиться виходити із індивідуальних обставин. Спеціалісти Юридичної компанії "ОЛСОН" розпочинають роботу саме з детального аналізу ситуації, і тільки після консультації та виявлення всіх важливих нюансів переходять безпосередньо до складання позову.

Вимоги до подачі позовної заяви

Заява містить найменування судової інстанції, особисті дані особи, яка подає заяву та відповідача. Для майнових питань вказується ціна позову, для всіх інших справ – одразу викладаються вимоги позивача та обставини, за яких вони виникли, і на яких ґрунтуються.

Разом із позовом надаються докази, які підтверджують Ваші права. До прикладу, якщо йдеться про розірвання шлюбу, слід надати суду свідоцтво про одруження. За наявності документів, які обґрунтовують позовні вимоги та підтверджують наведені у заяві факти, їх слід теж надати суду. Практика показує, що в аналогічних конфліктних ситуаціях суд виносить різні рішення, залежно від того, які документи були надані позивачем.

Що ви повинні знати, перед тим, як подавати заяву до суду?

  • Позов повинен складатися зі строгим дотриманням всіх вимог до даного документа. Якщо певні вимоги були порушені (наприклад, не було сплачено держмито, особа, яка подавала заяву, не мала на це повноважень, позов було подано не до тієї судової інстанції, або ж неправильно складена сама заява), позов може залишитися без розгляду.
  • Разом з тим, це не привід засмучуватися: суд завжди надає пояснення причин, чому він не може прийняти заяву чи має намір залишити її без руху. Вам буде надано певний строк для виправлення недоліків. Саме в цей момент бажано звернутися за професійною допомогою, якщо Ви досі цього не зробили:юрист у Львові надасть детальну консультацію з того чи іншого питання, виправить помилки і посприяє своєчасній подачі позову, який цього разу суд уже зможе прийняти і розглянути.
  • Ви повинні знати, що не прийняття позову без пояснення причин – неможлива.

Юридична компанія "OLSON” - якісна юридична підтримка у Львові

Збирайтеся подавати позов до суду? Звертайтеся до Юридичної компанії "ОЛСОН ЛЬВІВ” - ми допоможемо правильно скласти та оформити позовну заяву, вказати всі обставини, які послужили приводом подачі подібної заяви, дібрати необхідну доказову базу та супутні документи.

Допомога досвідченого юристастане запорукою того, що вашу заяву буде прийнято з першого разу. А при подальшому представленні ваших інтересів у суді, наші адвокати роблять усе для вирішення справи на вашу користь. Це зручно, швидко та ефективно!

 

 

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.