Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна місцезнаходження (адреси) Львів

1500 грн 3 дні

Компанія (фірма), як і живий організм, не є сталим, а перебуває в постійному процесі змін і перетворень (перереєстрація).

Реєстрація зміни місцезнаходження підприємства (ТОВ) у Львові з ЮК ОЛСОН завжди зручно!

Після того як ви зареєстрували свій бізнес і він почав (сподіваємося) приносити стабільний прибуток, у вас може виникнути необхідність внести якісь зміни в реєстраційні дані. 

Зміна юридичної адреси 

Таке відбувається досить часто. Бізнес - живий організм, він росте, розвивається, змінюється. Різні процеси можуть відбуватися у вашій сфері діяльності і в економіці в цілому. Пам'ятайте, що зміни в бізнесі - це нормальний процес, який свідчить про життєздатність і розвитку вашого підприємства. І якщо в якийсь момент вам знадобиться документально зафіксувати зміни, що відбуваються - будь то зміна юридичної адреси, назви або видів діяльності, - звертайтеся до наших фахівців, які швидко і ефективно внесуть всі необхідні виправлення в вашу реєстраційну документацію.

Зміна у ЄДР (Єджиному державному реєстрі) відбувається наступним чином.

Спочатку треба підготувати пакет документів, необхідних для внесення змін, і заплатити відповідні державні мита. Після цього буде необхідно провести реєстрацію змін до районної адміністрації і отримати нову виписку з ЄДР (Єдиного державного реєстратора). Потім відомості про вашу нову адресу слід передати до органів статистики, які видадуть довідку про внесені зміни. З цієї правкою треба звернутися до податкових органів і після цього переоформити свідоцтва платника податків і внести зміни в банківську інформацію.

Зміна адреси ТОВ Львів

На цьому зміна юридичної адреси буде завершена. Щоб не заплутатися в численних документах і довідках, доручіть процес перереєстрації професіоналам.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Яка сума адміністративного збору за зміну місцезнаходження?

За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань і благодійних організацій), що містяться в ЄДР (крім унесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою) адміністративний збір справляють у розмірі 0,3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

• Що з минулою юридичною адресою?

Зняття з обліку (за основним місцем обліку) за попереднім місцезнаходженням здійснюється автоматично одночасно з узяттям на облік (за основним місцем обліку) за новим місцезнаходженням (місцем проживання).