Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Оформлення прав власності на об’єкти нерухомості, у тому числі й самовільно зведених

дог. грн дог.

Оформлення прав власності на об’єкти нерухомості, у тому числі й самовільно зведених

Згідно з чинним Законодавством України право власності на нерухомість переходить до його власника тільки після того як була проведена державна реєстрація прав на нерухомість в законодавчо установленому порядку.

Державна реєстрація прав на нерухомість в Україні дає не тільки право власності на об’єкти нерухомості, але й інші можливості, а саме право на:

  • користування;
  • оренду;
  • оперативного управління;
  • іпотека тощо.

Грамотна реєстрація прав на нерухомість потребує професіонального підходу, розуміння всіх нюансів українського законодавства. Адже якщо документи на об’єкт нерухомості буде містити будь-які помилки чи неточності держорган може відмовити в реєстрації, а це може згодом вилитись в неприємні наслідки. Саме тому краще за все звернутись за допомогою до кваліфікованих фахівців. Таке рішення збереже не лише час та кошти, а сили та нерви.

Юридична компанія «ОЛСОН» готова здійснити оформлення прав власності на об’єкти нерухомості, у тому числі й самовільно зведених у Львові. Ми гарантуємо професійну допомогу у розв’язанні питання реєстрації самобуду.

Самовільно зведений об’єкт нерухомості – це житловий будинок або інше нерухоме майно, побудоване на земельній ділянці, що не була відведена для цієї цілі, або без отримання на будівництво необхідних дозволів, чи з істотним порушенням містобудівних і будівельних норм і правил. Узаконити самовільно зведений об’єкт нерухомості можна через суд або державну архітектурно-будівельну комісію.

Наша команда візьме на себе всі зобов’язання з підготовки необхідного пакету документів, звернення до суду, через який можна визнати право власності на самовільно зведений об’єкт. А також по збору всіх довідок з райрайонного відділу архітектури, пожежної служби, за допомогою яких можна підтвердити той факт, що самобуд відповідає прописаним стандартам.

Співпрацюючи з нами оформлення прав власності на об’єкти нерухомості, у тому числі й самовільно зведених стане для Вас посильною справою з 100% гарантією успіху.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.