Укр Рус Eng

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна
ОЛСОН » Послуги » Корпоративне право » Неприбуткові та неурядові організації » Проведення змін в неприбуткових організаціях у Львові

Проведення змін в неприбуткових організаціях у Львові

від 1500 грн від 7 днів

Звертаючись до нас за допомогою, Ви зможете зекономити дорогоцінний час та гарантовано отримаєте бажаний результат, а самепроведення змін в неприбуткових організаціях у Львов і в максимально короткий термін.

Ще у 2015 р. були прийняті зміни до Податкового кодексу, які відносяться неприбуткових організацій України. Зміни визначили новий порядок стосовно статутних документів неприбуткових організацій, які діють на території України. Усі неприбуткові організації повинні були привести свої установчі документи у відповідний стан до 1 липня 2017 р. Цей термін було подовжено, спочатку він був визначений 1 січнем 2017 р.

Усі неприбуткові організації, які не встигли привести установчі документи до належного стану в обумовлений строк були виключені з Реєстру.

Юридична компанія «ОЛСОН» має великий досвід роботи з неприбутковими організаціями та знає всі нюанси ведення документації подібного характеру. Наші кваліфіковані фахівці мають достатньо знань та практичних умінь з підготовки установчих документів відповідного до прописаних вимог законодавством України.

Відповідно до вимог установчі документи неприбуткових організацій повинні включати такі норми як:

  • заборону розподілу доходів між засновниками, працівниками та членами, які були отриманні організацією;
  • про передачу активів неприбуткової організації у бюджет, іншим подібним організаціям у випадку, коли вона припиняє своє існування. За винятком Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Для того щоб внести зміни до установчих необхідно підготувати та подати до органу, що реєструє відповідний пакет документів. Юристи нашої компанії візьмуть на себе всі зобов’язання щодо підготовки необхідного переліку документів.

Потім візьмуть на себе питання реєстрації змін в органах юстиції України. Після процедури реєстрації до статуту вноситься копія змінених установчих документів до податкового органу.

Юридична компанія «ОЛСОН» гарантує проведення змін в неприбуткових організаціях у Львові якісно, доступно та швидко. Тому якщо Ви хочете зекономити час та сили звертайтеся до кваліфікованих фахівців.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.