Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Проведення змін в неприбуткових організаціях у Львові

від 1500 грн від 7 днів

Звертаючись до нас за допомогою, Ви зможете зекономити дорогоцінний час та гарантовано отримаєте бажаний результат, а самепроведення змін в неприбуткових організаціях у Львов і в максимально короткий термін.

Ще у 2015 р. були прийняті зміни до Податкового кодексу, які відносяться неприбуткових організацій України. Зміни визначили новий порядок стосовно статутних документів неприбуткових організацій, які діють на території України. Усі неприбуткові організації повинні були привести свої установчі документи у відповідний стан до 1 липня 2017 р. Цей термін було подовжено, спочатку він був визначений 1 січнем 2017 р.

Усі неприбуткові організації, які не встигли привести установчі документи до належного стану в обумовлений строк були виключені з Реєстру.

Юридична компанія «ОЛСОН» має великий досвід роботи з неприбутковими організаціями та знає всі нюанси ведення документації подібного характеру. Наші кваліфіковані фахівці мають достатньо знань та практичних умінь з підготовки установчих документів відповідного до прописаних вимог законодавством України.

Відповідно до вимог установчі документи неприбуткових організацій повинні включати такі норми як:

  • заборону розподілу доходів між засновниками, працівниками та членами, які були отриманні організацією;
  • про передачу активів неприбуткової організації у бюджет, іншим подібним організаціям у випадку, коли вона припиняє своє існування. За винятком Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Для того щоб внести зміни до установчих необхідно підготувати та подати до органу, що реєструє відповідний пакет документів. Юристи нашої компанії візьмуть на себе всі зобов’язання щодо підготовки необхідного переліку документів.

Потім візьмуть на себе питання реєстрації змін в органах юстиції України. Після процедури реєстрації до статуту вноситься копія змінених установчих документів до податкового органу.

Юридична компанія «ОЛСОН» гарантує проведення змін в неприбуткових організаціях у Львові якісно, доступно та швидко. Тому якщо Ви хочете зекономити час та сили звертайтеся до кваліфікованих фахівців.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які вимоги до установчих документів Неприбуткових організацій?

Установчі документи повинні містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників, членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб. Установчі документи повинні передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду, або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи.

• Як відбувається проведення змін?

Внесення змін до неприбуткових організацій здійснюється Рішенням вищого органу управління організації. Після цього таке рішення, разом із необхідними документами подається до відповідних органів Міністерства юстицій для їх реєстрації.