Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання витягів з реєстру прав власності

дог. грн дог.

Отримання витягу з реєстру прав власності Львів

Українським законодавством передбачено той факт, що права власності, які належать юридичним чи фізичним особам підлягають обов’язковій державній реєстрації. Інформація вноситься до Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно. Також законом передбачено те, що всі занесені до бази дані є відкритими та перебувають у загальному доступі. Це свідчить, проте що кожен має право отримати виписку з даного реєстру.

Цей документ або витяг засвідчує те, що саме Ви являєтесь власником певного об’єкта нерухомості. Виписка з реєстру права власності - це обов'язковий документ для здійснення операцій з нерухомістю, а саме:

  • дарування;
  • купівля-продаж;
  • оренда тощо.

Видається витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно на підставі заяви, складеною за відповідною формою, яка у свою чергу затверджена Міністерством юстиції України, і доступна тільки тим людям, які мають право відповідно до законів. Також необхіднопред’явити технічну документацію об'єкта, на який потрібно отримати витяг з реєстру та сплатити адміністративний збір за надання довідки.

 Отримання витягів з реєстру прав власності може здатись на перший погляд простою справою, але спираючись на досвід далеко не завжди вдається відразу отримати бажаний результат. Насамперед це пов’язано з різними юридичними нюансами. 

Юридична компанія «OLSON» готова зекономити Ваш час, кошти та сили. Наші кваліфіковані спеціалісти підготують потрібний пакет документів, допоможуть скласти заяву, подати все до держреєстру та докладемо максимум зусиль для прискорення отримання витягів з реєстру прав власності у Львові.Отримавши витяг з реєстру його строк дії становить 3 місяці.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.