Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Чехова 10 м. Львів, Україна

Реєстрація Шлюбу з іноземцем.

Багато людей вважає, що укладення шлюбу з іноземцем в Україні є дуже складною та довготривалою процедурою, яка містить велику кількість «підводних каменів». Насправді ж для того щоб отримати можливість укласти шлюб з іноземцем достатньо дотримуватись зовсім небагатьох умов.

Багато людей вважає, що укладення шлюбу з іноземцем в Україні є дуже складною та довготривалою процедурою, яка містить велику кількість «підводних каменів». Насправді ж для того щоб отримати можливість укласти шлюб з іноземцем достатньо дотримуватись лише декількох умов:

1. Обидва із подружжя повинні досягти шлюбного віку (в Україні шлюбний вік для жінки встановлений у сімнадцять років, для чоловіка у вісімнадцять).

2. Жоден із подружжя не перебуває в офіційному шлюбі з іншими особами, оскільки відповідно до українського законодавства чоловік та жінка можуть одночасно перебувати лише в одному шлюбі.

3. Немає перешкод для укладення шлюбу. Так, законодавством України встановлено заборону укладення шлюбу між особами, які перебувають у прямій лінії споріднення, між усиновителями та усиновленими ними дітьми тощо.

4. Під час реєстрації шлюбу обов’язково повинні бути присутні обоє з майбутнього подружжя.

Звичайно, зазвичай укладення шлюбу з іноземцем потребує ретельної підготовки, підготовки пакету документів, заяви, відвідувань РАЦС та очікування своє черги, що займає багато часу.

Проте після 2016 року Міністерство юстиції України запустило пілотний проєкт «Шлюб за добу», завдяки якому особи, які бажають укласти шлюб можуть зробити це в скорочені терміни, без черг та без строку. Послуга «Шлюб за добу», безумовно, спростило процедуру реєстрації шлюбу для іноземців і, хоч мало чим відрізняється від традиційного укладення шлюбу, але дають подружжю можливість значно виграти у термінах.

Послуга «Шлюб за добу», окрім іншого, має величезну кількість переваг, серед яких можна визначити те, що подружжя може самостійно обирати місце, де буде здійснюватися реєстрація шлюбу, відсутня необхідність звернення до відділів РАЦС, економія часу тощо.

Які документи потрібно мати для укладення шлюбу?

Громадянам України необхідно мати з собою паспортний документ, ідентифікаційний код, а також, за наявності документ, що свідчить про припинення попереднього шлюбу.

Щодо іноземців, то їм необхідно пред’явити паспортний документ чи інший документ, що підтверджує особу заявника, посвідку на постійне чи тимчасове проживання в Україні або інший документ, який підтверджує законність перебування іноземця на території України.

Ці документи обов’язково повинні бути перекладеними на українську мову, легалізовані чи апостильовані у передбаченому законом порядку, в залежності від країни, де такі документи були видані.

Також, наголошуємо на тому, що укладення громадянином/громадянкою України Шлюбу з іноземцем/іноземкою дає останнім підстави для отримання Посвідки на тимчасове проживання, що дає можливість законно перебувати на території України протягом одного або трьох років.

Звичайно, ми завжди неймовірно щасливі, що маємо можливість допомагати нашим клієнтам у здійсненні такого важливого кроку у найкоротші терміни. Тож, якщо Вам або Вашим знайомим потрібна допомога в укладенні шлюбу з іноземцем (іноземкою), то Ми з радістю допоможемо Вам здійснити цей важливий момент Вашого життя.

наші контакти

Напишіть нам!

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56

olsonLviv@gmail.com

вул. Чехова 10 м. Львів, Україна