Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація ТОВ в Україні якщо засновник поляк або юридична особа

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) є важливим кроком для створення бізнесу в Україні. Для поляків процес реєстрації ТОВ може бути складнішим, але не неможливим. Для іноземців не існує обмежень у виборі видів економічної діяльності, але для того щоб іноземний громадянин мав змогу зареєструвати Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) в Україні

Реєстрація ТОВ в Україні якщо засновник поляк або польська юридична особа

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) є важливим кроком для створення бізнесу в Україні. Для поляків процес реєстрації ТОВ може бути складнішим, але не неможливим. Для іноземців не існує обмежень у виборі видів економічної діяльності, але для того щоб іноземний громадянин мав змогу зареєструвати Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) в Україні.

Перш за все, поляки повинні знати, що для створення ТОВ в Україні потрібно мати юридичну адресу в країні. Це може бути будь-який адреса, наприклад, офісний простір або адреса юридичної фірми, яка надає послуги з надання юридичної адреси.

Другий крок - вибір найменування компанії. Назва ТОВ має бути унікальною і не повинна порушувати права інших підприємств. Для перевірки доступністі назви можна звернутися до Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Далі необхідно зібрати необхідні документи, такі як:

  • копія паспорта або іншого документа, що підтверджує особу засновника,;
  • довідку про відсутність заборгованості перед державою;
  • копію ідентифікаційного номер засновника;
  • копію паспорта та ідентифікаційного номер директора.

Необхідно враховувати той факт, що якщо засновник – іноземець має намір займати посаду директора підприємства, то йому необхідно отримати дозвіл на працевлаштування у відповідній службі зайнятості.

Після отримання необхідних документів буде здійснюватись підготовчий етап для реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Постане питання вибору класифікацій виду економічної діяльності (КВЕД) Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Також необхідно визначитись із розміромстатутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Інші документи, такі як

  • статут ТОВ;
  • акт про заснування;

можуть бути розроблені або складені юридичною фірмою «ОЛСОН», яка допомагає польським підприємцям.

Після збору необхідних документів, засновники повинні звернутися до Державної реєстраційної служби України зі заявою про реєстрацію ТОВ та необхідними документами. Також у місцевій державній податковій службі отримати спеціальний код ЄДРПОУ. Також необхідність відкриття банківський рахунку для компанії.

наші контакти

Напишіть нам!

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56

olsonLviv@gmail.com

вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна