Всеукраїнська юридична компанія olson

+38(067)7552556
+38(050)7102099

olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаковців, 2А
офіс 110 м. Львів, Україна

Всеукраїнська юридична компанія olson

<- На попередню сторінку

Будівельна ліцензія у Львові

Ліцензія на транспортні перевезення пасажирів

Ліцензія на міжнародні транспортні перевезення вантажів Львів

Ліцензія на працевлаштування за кордоном Львів

Ліцензія на протипожежну діяльність у Львові

Ліцензія на охоронну діяльність у Львові

Ліцензія на прекурсори Львів

Ліцензія на алкоголь у Львові

Ліцензія на табак у Львові

Ліцензія туроператора у Львові

Ліцензія на оптову/роздрібну торгівлю медичними препаратами

Реєстрація медичних препаратів в Україні

Отримання індивідуальної ліцензії НБУ

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки у Львові

Сертифікат проектувальника Львів

Сертифікат відповідального за охорону праці та пожежну безпеку Львів

Введення в експлуатацію житлового та нежитлового фонду Львів

Експертиза готовності об’єктів будівництва у Львові

Підготовка до тендеру Львів

Ліцензія на Таксі Львів

Ліцензія для Uber Львів

Отримання сертифікату відповідності ISO 9001 Львів

Сертифікату ISO 14001

Сертифікат ISO 22000 Львів

Сертифікація ISO 18001 Львів

Сертифікат ISO 27001 Львів

Отримання сертифікату ISO 27001 Львів

Сертифікату ISO 14001

Ватрість:

35000 грн.

Строк:

-

Замовити

Отримання Сертифікату ISO 14001 Львів

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» - це команда висококваліфікованих фахівців, яка має відповідну компетенцію та чималий досвід роботи у сфері стандартизації та сертифікації послуг і продукції у Львові та всьому західному регіоні.

Нашою місією є допомога бізнесу коректно та швидко сертифікувати послуги та продукцію для легальної, успішної роботи. Ми гарантуємо, що звертаючись до нас, Ви отримаєте всеосяжну допомогу, починаючи від професійних, чітких консультацій до повного патронування процесу сертифікації у Львові.

ISO 14001: 2004 - це Стандарт зі створення системи екологічного менеджменту.

ISO 14001 являє собою фундаментальний міжнародний стандарт, який ідентифікує механізм культивування та подальшого функціонування успішної системи екологічного менеджменту.

Використання даного стандарту має наступні позитивні моменти, а саме:

  • дозволяє визначити та слідкувати за екологічними аспектами діяльності юридичної особи, її продукцією та послугами відповідно до вимог екологічного законодавства та ін.;
  • надає можливість крок за кроком знижувати негативний вплив екологічних аспектів організації на навколишню природу, при цьому не впливаючи з негативного боку на прибутковість компанії;
  • дає можливість досягти безперебійного зростання параметрів, які свідчать про поліпшення екологічної ситуації.

Що стосується сфери застосування Стандарту ISO 14001, то він може бути застосований майже до будь-якої організації усіх галузей промисловості в незалежності від її розміру, типу, виду продукції, що виробляється та поставляється. Адже на сьогодні вимоги щодо зниження негативного впливу на навколишнє природне середовище висуваються великою кількістю зацікавлених сторін від міжнародних, національних регуляторних органів до споживачів.

Сьогодні управління екологічними аспектами сприятливо відбивається на обличчі організації, на його економічній діяльності. Наявність сертифікату підвищує конкурентоспроможність компанії, адже велика кількість організації, які приділяють належну увагу захисту навколишнього середовища, вважають за потрібне налагоджувати ділові контакти з організаціями, які сповідують аналогічні цінності.

Також система екологічного менеджменту, яка коректно працює підвищує керованість організації в природоохоронних питаннях, збільшує її нематеріальні активи, дозволяє знизити витрати на управління відходами, підвищити економію сировини й енергії, знизити ризик виникнення екологічних інцидентів і т.д.

Тому якщо Ви хочете швидко та без зайвих клопотів отримати Сертифікат ISO 14001 у Львові, необхідно відповідально підійти до питання. Краще не гаяти дорогоцінний час і відразу звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів. Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» завдяки професійним знанням, багаторічному досвіду своїх співробітників готова надати вичерпну консультацію та забезпечити супровід на всіх етапах сертифікації.

Звертаючись до нас за допомогою, клієнти отримуютьнавчання, яке повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001, навчання внутрішніх аудиторів системи екологічного менеджменту (СЕМ), попередній аудит, метою якого є визначення рівня готовності до сертифікації та безпосередньо сертифікацію.

Наша компанія гарантує повну підтримку, супровід та позитивний результат.

X

Залиште Ваше питання

X

Замовте дзвінок Юриста

X

Сертифікату ISO 14001

Залиште Ваш номер телефону і ми приймемо Ваше замовлення